adplus-dvertising

Galatasaray’da ekonomik kriz! futbolcuların parası için kaynak aranıyor…

Galatasaray, Fatih Terim krizini yolları ayırarak çözerken, yönetim gene büyük bir problemle karşı karşıya. Torrent’in zor vaziyette kalmaması için aylardır verilmeyen futbolcu alacakları için kaynak aranıyor. Mayıs’ta ise tam 250 milyon TL bulması lazım.
Takip et
Galatasaray’da ekonomik kriz! futbolcuların parası için kaynak aranıyor…
  • Yazdir
  • Arttir - Azalt
  • Yorum 0

Teknik direktör Fatih Terim’le bir süredir devam eden kriz sürecini, yolları ayırarak çözen Galatasaray Yönetimi’nin önünde kritik bir sınav daha var. (Fanatik)

Sarı-Kırmızılılar, bir süredir ertelenen futbolcu alacaklarını, yeni hoca Domenec Torrent’in Florya’da problem yaşamaması ismine çözmeye çalışıyor.

Ciddi bir kaynak arayışına giren Galatasaray Başkanı Burak Elmas, sponsorlarla görüşerek geçici bir formül bulmak istiyor. Fakat bundan sonraki süreç de kolay görünmüyor.

Bankalar Birliği ile yapılan anlaşma gereği, ilk taksitin Mayıs ayında ödenmesi gerekiyor ve bunun için bulunması gereken para 250 milyon Lira.

Galatasaray’da ekonomik kriz! futbolcuların parası için kaynak aranıyor…

Elmas ve kurmaylarının, bu krizi de en az hasarla atlatabilmek ismine kolları sıvadığı öğrenildi.

Başkan her ne kadar son basın toplantısında gündemlerinde seçim maddesi olmadığını vurgulasa da camianın ileri gelenleri Mayıs ayında olağanüstü kongrenin kaçınılmaz olacağı yönünde görüş söylüyor.

Benzer Haberler
Yorum Yap
Yorumlar (0)
Henuz hic yorum yapilmamis, ilk siz yapin.