adplus-dvertising

Galatasaray’da başkanlık seçimi öncesi tehditler havada uçtu!

Galatasaray’da bütün gözler yapılacak başkanlık seçimine çevrildi. Metin Öztürk, başkan olması halinde göreve getireceği Levent Nazifoğlu ile büyük problem yaşadı. Aralarında geçen mesajlaşma krizi ortaya çıkınca ayrılık meydana geldi. Daha seçilmeden büyük bir kaosun ortasına giren Metin Öztürk, bu olay karşısında büyük şaşkınlık yaşadı.
Takip et
Galatasaray’da başkanlık seçimi öncesi tehditler havada uçtu!
  • Yazdir
  • Arttir - Azalt
  • Yorum 0

Bir dönem Galatasaray’da yöneticilik yapan Levent Nazifoğlu, Metin Öztürk’ün listesinde yer alacağı konuşuluyordu. Sosyal medyada ortaya çıkan mesajlaşma iddiası sonrası ortalık yangın yerine döndü. Büyük bir kaos yaşayan Galatasaray’da tünelin ucu gözükmüyor…

MESAJ ATIP TEHDİT ETTİ!

Galatasaray’da başkanlık seçimi öncesi tehditler havada uçtu!

Ajansspor’da yer verilen habere göre; Levent Nazifoğlu, Metin Öztürk şu şekilde bir mesaj atıyor: ”Bugünkü Okan Buruk haberleri gerçekten midemi bulandırdı. Levent Nazifoğlu bana oy kaybettirdi diyorsun, sana seçimi Levent Nazifoğlu kazandıracak. Her şeyi çok çabuk unuttun. Etrafındaki dalkavuklarla havaya girdin. Bu iş seçimi kazanmakla olmuyor, bunun her ay divanı var, bir sene sonra mali genel kurulu var. Sana düşman olmak istemiyorum ama sen beni kendine düşman etmeye çalışıyorsun. En kibar tabirle söylüyorum, bu bana yapılmış büyük bir saygısızlıktır. Sana artık hiç güvenmiyorum, yaptıkların yapacaklarının teminatıdır.”

“ORUÇLUDUR, SİNİRLİ OLABİLİYOR…”

Galatasaray’da başkanlık seçimi öncesi tehditler havada uçtu!

Levent Nazifoğlu, Galatasaraylı Sporcular Derneği’ni temsil ettiği için Yalçın Kaya ve Lemi Öke vaziyeti toparlamaya çalışarak, Levent Nazifoğlu’nun mesajları ile alakalı Metin Öztürk’e, ”Oruçludur, oruçlu olunca sinirli olabiliyor, o yüzden o sinirle yazmıştır.” diyor. Metin Öztürk ise yapılan bu davranışı kabul etmediğini belirterek yollarını ayırıyor.

Benzer Haberler
Yorum Yap
Yorumlar (0)
Henuz hic yorum yapilmamis, ilk siz yapin.