Galatasaray Yönetimi Monaco’da Kaldı! Falcao Bitmek Üzere

Şampiyonlar Ligi kura çekimi için Monaco’ya giden Galatasaray heyetinden sadece Başkan Mustafa Cengiz Türkiye’ye döndü. Albayrak ve Hanedar ise Monaco’da kaldı. Amaç, Falcao’yu özel uçakla getirmek.

Şampiyonlar Ligi kura çekimine katılmak için Fransa’ya giden üç kişilik Galatasaray heyetinden sadece Başkan Mustafa Cengiz Türkiye’ye döndü. Şükrü Hanedar ve Abdurrahim Albayrak ise Falcao transferini bitirebilmek için Monaco’da kaldı. Eğer Monaco yönetimi ikna edilebilirse, Falcao özel uçakla Türkiye’ye getirilecek.

Başkan Mustafa Cengiz İstanbul’a dün gece saat 22.15’te geldi ve dünkü Kayserispor – Galatasaray karşılaşmasını seyredemedi. Falcao transferini bitirmek için Fransa’da ise İkinci Başkan Abdurrahim Albayrak ve İdari Menajer Şükrü Hanedar kaldı. İki yöneticiye ek olarak Falcao’nun menajeri de görüşmelere katıldı.

MONACO BONSERVİS BEDELİNDE ISRARCI

Falcao’nun menajeri Jorge Mendes, transfer sürecindeki en kritik isimlerden birisi oldu. Hem Falcao, hem menajer Jorge Mendes, hem de Galatasaray yönetiminin yoğun baskısına rağmen Monaco yönetimi bir türlü ikna olamıyor. Monaco yönetimi, “5 milyon euroyu veren Falcao’yu alır” anlayışıyla hareket etmeye devam ediyor. Galatasaray ise, bir sonraki satıştan yüzde 50 pay ve Şampiyonlar Ligi’nde çeyrek final’e kalınması halinde 1.5 milyon euro bonus teklifinde bulunuyor. Taraflar, yılan hikayesine dönen transferde anlaşmaya varırlarsa, Falcao özel uçakla İstanbul’a getirilecek ve sarı kırmızılı formayı giyeceği imzayı atacak.

Benzer Haberler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı