Galatasaray-Real Madrid Maçında Koreografi Olacak Mı?

Türkiye'nin UEFA Şampiyonlar Ligi'ndeki tek temsilcisi Galatasaray'ın sahasında Real Madrid'i ağırlayacak. Maçta Ultraslan koreografi yapacak mı?
Takip et
Galatasaray-Real Madrid Maçında Koreografi Olacak Mı?
  • Yazdir
  • Arttir - Azalt
  • Yorum 0

Galatasaray'ın bağımsız taraftar grubu Ultraslan, Real Madrid maçına hazırlık yapıyor mu? Türkiye'nin Şampiyonlar Ligi'ndeki tek temsilcisi olan Galatasaray mutlak puan veya puanlar alması gereken bir karşılaşmaya çıkıyor. Radamel Falcao'dan yoksun olarak oynayacak Galatasaray'ın en büyük kozu İspanyolların "Cehennem" olarak gördüğü Galatasaray tribünleri. Önemli futbolcularından Gareth Bale, Vazquez ve Modric'ten yoksun olarak gelen ve üstünde büyük bir baskı bulunan Real Madrid'i baskı altına almanın en kolay yolu ateşli taraftar performansından geçiyor. Dünya devi Paris Saint Germain, Türk Telekom Arena Ali Sami Yen Spor Kompleksi'nde Ultraslan'ın performansından çok etkilendiğini ve oynadıkları futbolu çok etkilediği biliniyor.

ULTRASLAN KOREOGRAFİ YAPACAK MI?

Galatasaray-Real Madrid Maçında Koreografi Olacak Mı?

Galatasaray'ın bağımsız taraftar grubu Ultraslan, Real Madrid maçına hazırlık yapıyor mu? Ultraslan, Real Madrid maçında koreografi yapacak mı? Ultraslan içerisinden herhangi bir duyum veya açıklama bulunmazken Galatasaraylı futbolseverler koreografi olması gerektiğini düşünüyor. Koreografi'de dünya markası olarak görülen Ultraslan uzun süredir bir performans sergilemiyor.

Benzer Haberler
Yorum Yap
Yorumlar (0)
Henuz hic yorum yapilmamis, ilk siz yapin.