Galatasaray Real Madrid Maçı Öncesi Zidane: Harika Bir Maç Olacak

Galatasaray maçı öncesi basın toplantısı yapan Real Madrid Teknik Direktörü Zidane, "Harika bir maç çıkarma hedefindeyiz" ifadelerini kullandı.

Galatasaray maçı öncesi basın toplantısı yapan Zinedine Zidane, “Bizim maçlara yaklaşımımız hep aynı. Final ya da değil, bunu düşünmüyoruz. Harika bir maç çıkarma hedefindeyiz” ifadelerini kullandı.

GARETH BALE GALATASARAY MAÇINDA OYNAYACAK MI?

Karşılaşmadan beklentilerine yönelik açıklamalar yapan Zidane, taraftarları önünde oynayacak olmanın heyecanını yaşadığını aktardı. Gareth Bale’ın sakatlığı hakkında da çarpıcı açıklamalar yapan Zidane, “Bizde takımla çalışacak seviyeye gelmedi ama Galler Milli Takımı çağırırsa gidebilir. Buna hakkı var, biz bu konuya karışamayız. Şu an kadroda değil, söyleyebileceğim tek şey bu. Bale’in Giggs ile ne konuştuğunu bilmiyorum. Ben Bale’in sezon sonuna kadar kalmasını istiyorum” şeklinde konuştu. Öte yandan bir gazetecinin Bale ile aralarındaki samimiyeti sorması üzerine Zidane, “Her sabah birbirimize günaydın diyoruz” şeklinde esprili bir yanıt verdi.

GALATASARAY MAÇI ÖNCESİ TARAFTARA SESLENDİ

Real Madrid taraftarlarına da seslenen Zidane, “Size her zamankinden daha fazla ihtiyacımız var. Haydi gelin ve bu oyuncuların iyi bir maç çıkartmalarına yardımcı olun” diye konuştu.

'Cevap kağıdım sosyal mesafeyi korudu' diyen öğrenci herkesi güldürdü

Benzer Haberler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu
Kapalı