Galatasaray ile Fenerbahçe arasındaki Gerilim Büyüyor!

Galatasaray'dan Fenerbahçe'ye loca yok. Ali Koç'un cezalı olması ve talep gelmemesi üzerine loca kiralandı.

Galatasaray’dan Fenerbahçe’ye loca yok. Ali Koç’un cezalı olması ve talep gelmemesi üzerine loca kiralandı. Böylece cezalı Ali Koç’un TT Stadı’na gitme ihtimali kalmadı. Galatasaray geçen sezonun aksine Fenerbahçeli yetkililere yemek daveti yapmadı. Galatasaray yönetimi,  Ali Koç’un son açıklamaları nedeniyle bu karara vardı.

Fenerbahçe Başkanı Ali Koç’un Galatasaray Teknik Direktörü Fatih Terim hakkında yaptığı ‘sicili bozuk’ açıklamasından sonra iki ezeli rakip arasındaki gerilim büyüyor. Galatasaray yönetimi yarın derbiye ev sahipliği yapacak olan Türk Telekom Arena’da Fenerbahçe’den bir talep gelmemesi üzerine loca ayırmadı. Tüm localar yarın akşam için kiralandı. Cezalı olduğu için derbiyi protokol tribününden izleyemeyen Ali Koç’un Arena’da maç izleme olasılığı oldukça düştü.

YEMEK DAVETİ YOK

Geçtiğimiz sezon arenada oynanan derbi öncesi yemek davetinde bulunan Galatasaray yönetimi, 2019-2020 sezonu için böyle bir davette bulunmadı. Bu durumun sebebi ise Ali Koç’un açıklamaları olduğu ortaya çıktı.

Elon Musk'tan yüzen araba

Benzer Haberler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Göz Atın
Kapalı
Başa dön tuşu
Kapalı