Galatasaray, Falcao’nun Alternatifini Buldu

Sarı kırmızılı yönetim, yıllık 8 milyon Euro garanti ücret isteyen Kolombiyalı golcü Radamel Falcao ile pazarlığını sürdürürken alternatif olarak ise Boşnak Edin Dzeko ön plana çıktı.

Transferin hızlı takımı Galatasaray, Monaco’dan ayrılmak isteyen Kolombiyalı golcü Radamel Falcao ile uzun zamandır temas halinde. Ancak sarı kırmızılı yönetim, Falcao’nun istediği yıllık 8 milyon Euro garanti para konusunda büyük sıkıntı yaşıyor. Ücretin 1,5 ya da 2 milyon Euro’luk kısmını bponsor bir inşaat şirketinin karşılayacağı konuşulsa da paranın kalan kısmı bile yönetimi çok zorlayacak gibi.

DZEKO’YA YILLIK 3,5 MİLYON ÖNERDİLER

Kolombiyalı futbolcu ile pazarlıklar sürerken ortaya atılan alternatif isim de taraftarı heyecanlandırdı. Yönetimin Falcao transferinde bir sorun çıkması ihtimaline karşılık Roma’nın Boşnak yıldızı Edin Dzeko ile de görüştüğü ortaya çaktı. Boşnak futbolcuyu kiralamak için İtalyan kulübü ile görüşmelere başlayan Galatasaray yönetiminin Dzeko’ya yıllık 3,5 milyon Euro garanti ücret ve maç başı da 20 Euro ücret önerdiği iddia edildi.

Dzeko, Bosna Milli Takımı ve Roma’nın en önemli kozu.

'Cevap kağıdım sosyal mesafeyi korudu' diyen öğrenci herkesi güldürdü

Benzer Haberler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu
Kapalı