Galatasaray, Emre Mor İçin Beklemeye Geçti

Genç yıldızdan para kazanmak isteyen Celta Vigo, Galatasaray'ın 2,5 milyon Euro ve sonraki satıştan yüzde 50 pay teklifini kabul etmedi. Sarı-kırmızılılar bunun üzerine beklemeye geçti.
Takip et
Galatasaray, Emre Mor İçin Beklemeye Geçti
  • Yazdir
  • Arttir - Azalt
  • Yorum 0

Yeni sezona bomba gibi bir giriş yapmak isteyen Galatasaray, Emre Mor transferinde frene bastı. Genç yıldızdan para kazanmak isteyen Celta Vigo’nun sürekli fiyat yükseltmesi karşısında böyle bir tutum izleme yoluna giden sarı-kırmızılı yöneticiler, masaya koydukları teklifin kabul görmesini bekleyecek.

Fatih Terim’in telefonda özel olarak görüştüğü ve Galatasaray’a gelmesi konusunda ikna ettiği Emre Mor transferinde sürpriz bir gelişme yaşandı. Celta Vigo’nun sürekli fiyat artırması ve başka kulüpleri de devreye sokarak rekabeti kızıştırmaya çalışması üzerine, sarı-kırmızılı yöneticiler beklemeye geçti. Emre’ye 2,5 milyon artı sonraki satıştan pay teklif eden Galatasaraylı yöneticilerin, “evet” cevabını aldıktan sonra yıldız futbolcuya imza attıracağı öğrenildi. Gelen son bilgiler Celta Vigo’nun daha fazla para kazanmak istediği Emre’yi farklı kulüplere önerdiği, ancak şu ana kadar Galatasaray’dan yüksek teklif veren bir kulübün olmadığı yönünde.

EMRE’NİN DURUMU DÜŞÜNDÜRÜYOR

Öte yandan gittiği takımlarda disiplinsiz hareketleri nedeniyle hocaları tarafından kadro dışı bırakılan Emre’nin durumu, sarı-kırmızılı yöneticileri kara kara düşündürüyor. Ancak Fatih terim faktörü ve Emre’nin yaptıklarından ders çıkardığını beyan etmesi, bir nebze olsun bu yöndeki karamsarlığı ortadan kaldırıyor.

Benzer Haberler
Yorum Yap
Yorumlar (0)
Henuz hic yorum yapilmamis, ilk siz yapin.