Galatasaray Divan Kurulunda Gerginlik

Galatasaray’da Eylül ayı olağan divan kurulu Mustafa Cengiz – Dursun Özbek gerginliğine sahne oldu.

Son günlerde yaşan olaylar doğrultusunda hareketli saatlerin yaşandığı Galatasaray’da olağan divan kurulu toplantısı da gergin geçti. Divan Kurulu Başkanı Eşref Hamamcıoğlu gündem maddelerini okuyarak toplantıyı başlattı.

Konuşmasına başlayan Mustafa Cengiz, eski başkan olan Dursun Özbek’in “Sayın başkan ile konuştuk, bana olan borcun ödeneceğini söyledi ama aradan 8-9 ay geçti hala ödenmedi. ‘Dursun Özbek kulübe haciz gönderdi’ dediler, bu haberi yapan da başkan Mustafa Cengiz’in memleketlisi bir gazeteci. Dursun Özbek’in haciz evrakı varsa çıkıp göstersinler.” sözlerine kürsüden cevap verdi.

“DURSUN ÖZBEK’TEN 5 MİLYON DOLAR İSTİYORUM”

Otelin önünden geçerken utandığını dile getiren Mustafa Cengiz, “Dursun ağabey, buradan ‘Yılda 5 milyon dolar gelir elde edeceğiz’ dedi, hepimiz alkışladık. Bu parayı istiyorum. Bu otele 2015’te başladık! Dursun başkan kefalet var diyor, hepimiz veriyoruz ve o kefalet de şu anda eridi. 2015 yılında verilen söz şu anda yıl 2019. Dursun Özbek’ten yıllık olarak 5 milyon dolar istiyorum, bir Galatasaray taraftarı olarak bunu istiyorum, bize söz verdi.” açıklamalarında bulundu.

Benzer Haberler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı