Galatasaray Başkanı Mustafa Cengiz’den Derbi Açıklaması

Galatasaray Başkanı Mustafa Cengiz, olağanüstü divan toplantısının ardından Fenerbahçe derbisi hakkında bazı açıklamalarda bulundu.

Galatasaray Başkanı Mustafa Cengiz, geride kalan divan toplantısının ardından derbi hakkında açıklamalar yaptı. Cengiz, “Hiçbir endişem yok. Aslanlar gibi oynarız. İnşallah hak ettiğimiz galibiyeti alacağız” diye konuştu.

Galatasaray’da Emlak Konut ile yapılan Riva ve Florya sözleşmesinin feshedilmesine ilişkin durum olağanüstü divan toplantısının ana gündem maddesi olmuştu. Cengiz, toplantının ardından ilk kez açıklamalarda bulundu.

Yeni Malatyaspor maçında Florin Andone’ye yapılan kaleci müdahalesi hakkında konuşan Cengiz, “Ben o konuda bireysel bir şey söylemem. Yakışık kalmaz. Futbolu bu noktaya başkan olarak indirgeyemem. Dün Türkiye her şeyi gördü. Daha önceki maçları da gördü. Türk halkı akıllıdır, zekidir. Bütün olayları süzer. Her şeyi görür. Her şey meydanda. Adil, dürüst bir yarış diliyorum” ifadelerini kullandı.

“ASLANLAR GİBİ OYNARIZ”

Galatasaray Başkanı Mustafa Cengiz, Fenerbahçe ile oynanacak olan derbi hakkında sorulan soru üzerine de, “Hiçbir endişem bulunmuyor. Aslanlar gibi oynarız. Hak ettiğimiz galibiyeti inşallah alacağız” diye konuştu.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı