Galataport nerede? Survivor finalinin yapılacağı Galataport nasıl bir yer?

Survivor 2020 finali İstanbul'daki Galataport'ta yapılacak. Acun Ilıcalı, Galataport alanının Survivor finali için özel olarak hazırlandığını açıkladı. Peki Survivor final yeri olan Galataport nerede, hangi ilçede? Galaport'ta Survivor 2020 finali ne zaman olacak? Galataport İstanbul'un neresinde? İşte 13 ve 14 Temmuz'daki Survivor finali için özel olarak hazırlanan Galataport hakkında bilgiler.  

Survivor’da final günü için heyecanlı bekleyiş devam ediyor. TV 8 ekranlarında yayınlanan Survivor’da Acun Ilıcalı İstanbul’da nerede yapılacağı bilgisini izleyiciler paylaştı. Acun Ilıcalı büyük finalin Galataport’ta yapılacağını söyledi.

Galataport nerede? Survivor finalinin yapılacağı Galataport nasıl bir yer?

SURVIVOR FİNALİNİN ÇEKİLECEĞİ YER OLAN GALATAPORT HAKKINDA BİLGİLER

Galataport veya Salı Pazarı Kurvaziyer Limanı Projesi Karaköy Rıhtımı ile Mimar Sinan Üniversitesi Fındıklı Kampüsü’ne ait bina arasındaki sahil şeridinde yer almaktadır.

Galataport nerede? Survivor finalinin yapılacağı Galataport nasıl bir yer?

GALATAPORT PROJESİ’NDE SONA YAKLAŞILDI

Dünyanın en büyük sahil şeridi projelerinden birisi olan Galataport Projesi’nde sona yaklaşıldı. Turizmden kültür sanata, gastronomiden alışverişe kadar hayatın her alanına dokunacak olan Galataport Projesi’nde çalışmalar aralıksız devam ediyor.

Galataport nerede? Survivor finalinin yapılacağı Galataport nasıl bir yer?

Covid-19 virüs salgını nedeniyle inşaat çalışmaları bir süreliğine yavaşlayan projede, normalleşme süreciyle birlikte çalışmalar yeniden hızlandı.

Karaköy sahil şeridine 200 yıl sonra erişim imkanı verecek projenin bir yıl içerisinde tamamlanması hedefleniyor.

GALATAPORT NEREDE?

Survivor 2020 finalinin yapılacağı Galataport Karaköy’de bulunuyor. Karaköy Rıhtımı ile Mimar Sinan Üniversitesi Fındıklı Kampüsü’ne ait bina arasındaki sahil şeridinde yer alan bir liman ve kentsel dönüşüm projesidir.

Karaköy’de yaklaşık 200 yıldır erişime kapalı olan Karaköy sahil şeridinde inşa edilen Galataport, kültür-sanat merkezleri, dünya standartlarında bir kruvaziyer terminali, otel, farklı çeşitli markalar, kafeler, restoranlar, ofis alanlarının yer alacağı bir alan olarak planlandı.

SURVİVOR’IN FİNALİ NE ZAMAN YAPILACAK?

Büyük final 13 Temmuz Pazartesi ve 14 Temmuz Salı olacak. İşte Acun Ilıcalı’nın açıklaması…

Cumartesi akşamı eleme olacak. Pazar günü üç yarışmacı kalmış olacak. Bu üç yarışmacı, İstanbul’daki yarışmacılarla Survivor’da yüzleşme dediğimiz bölümü yaşayacak. Oradaki yarışmacılar, sorular soracak. Canlı yayında oylama olacak. Sonra seyircilerimizin oyuyla finale çıkan iki yarışmacı, aynı gece konsey sonrası uçağa binerek Pazartesi günü İstanbul’da Büyük Finalde yerlerini alacak.

Büyük final pazartesi ve salı olacak. Bu sene Survivor’da final iki gün sürecek. Ve salı akşamı da yani 14 Temmuz Salı akşamı Survivor’ın şampiyonu, bu yılın şampiyonu, bu yılın Survivor’ı ortaya çıkacak

Haber Etiketleri

Benzer Haberler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu
Kapalı