Gaflarıyla Gündem Olan Oğuz Haksever, Emekli Oluyor

Haber sunduğu sırada yaptığı gaflarla haber olan Oğuz Haksever, emekliliğini istedi.

Ekranda mikrofonun açık olduğunu unutarak ilginç gaflara imza atan tecrübeli sunucunun emekliliğini istediği iddiası, medya kulislerine bomba gibi düştü. Son olarak sunduğu bir haberin görüntülerinin izleyiciye aktarıldığı sırada mikrofonunun açık olduğunu unutup Cumhurbaşkanı Erdoğan’ın açıklamasını eleştiren Haksever’in yeni yayın döneminde ekranda olmayacağı konuşuluyor.

Yıllarını televizyonculuğa veren ve bu noktada mesleğini en iyi şekilde yapabilmek için bütün gücüyle çalışan Oğuz Haksever, son aylarda talihsiz bir biçimde yaptığı gaflarla gündem oluyordu. Hiperaktif kişiliği ile tanınan tecrübeli sunucu, zaman zaman mikrofonun açık olduğunu unutup sunduğu haberle ilgili ekranda söyleyemediğini kamera arkasında dışa vuruyordu. Bu da yayını izleyenler tarafından anında fark ediliyordu. Birçok kez gaflarıyla haberlere konu olan ve bu nedenle bir hayli yıpranan Haksever’in emekliliğini istediği öğrenildi. Medya kulislerinde dolaşan bilgiye göre; Haksever yeni dönemde ekranda olmayacak.

KANAL ZORLUK ÇIKARMAYACAK

Oğuz Haksever’in gafları yüzünden zor duruma düşen NTV’nin de tecrübeli sunucudan gelen bu talebi zorluk çıkarmadan kabul edeceği gelen bilgiler arasında. Aslen Gaziantepli olan Oğuz Haksever, uzun yıllardır NTV’de hem sunuculuk hem de spikerlik yapıyor.

Benzer Haberler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı