adplus-dvertising

Funda Arar ve Derya Uluğ konsere çıkmayacak! “Melek Mosso yoksa biz de yokuz”

Isparta Uluslararası Gül Festivali’ndeki sahnesi son anda iptal edilen Melek Mosso’ya destek mesajları yağıyor. Son olarak aynı konserde yer alacak olan Funda Arar ve Derya Uluğ, Melek Mosso konserinin engellenmesinin sonrasında Isparta Uluslararası Gül Festivali’nde sahneye çıkmama kararı aldı.
Takip et
Funda Arar ve Derya Uluğ konsere çıkmayacak! “Melek Mosso yoksa biz de yokuz”
  • Yazdir
  • Arttir - Azalt
  • Yorum 0

Isparta Uluslararası Gül Festivali’nde sahne alacağı duyurulan Melek Mosso’nun konseri ‘ahlaki değermer’ gerekçesiyle iptal edildi. Mosso’nun konserinin iptal edilmesinin sonrasında aynı yerde konser verecek olan Funda Arar ve Derya Uluğ’un ne yapacağı merak ediliyordu.

Funda Arar ve Derya Uluğ, Melek Mosso konserinin engellenmesinin sonrasında Isparta Uluslararası Gül Festivali’nde sahneye çıkmama kararı aldığı ileri sürüldü.

Funda Arar ve Derya Uluğ, konsere çıkmayacaklarını şu şekilde duyurdu:

“Sene 2022… Isparta Belediyesi, “ahlaki değerler” gerekçesiyle Melek Mosso’nun ‘Uluslararası Gül Festivali’ndeki konserini iptal etti. Festivalin öbür şarkıcıları Derya Uluğ ve Funda Arar “O zaman biz de yokuz” şeklinde konuştu.

ISPARTA KARARI NASIL ALINDI?

Uluslararası Isparta Gül Festivali kapsamında Melek Mosso, Derya Uluğ ve Funda Arar’ın farklı günlerde konser vermesi planlanıyordu. Mosso, 3 Haziran’da Meydan AVM’de sahne alacaktı. Buna ilişkin afişler de yerel basınla paylaşılmıştı. Milli Gençlik Vakfı ve Anadolu Gençlik Derneği Isparta Şubesi tarafından dün ortak yayınlanan açıklamada, belediyenin “Halkın inanç ve gelenekleriyle uyuşmayan” konserler düzenlendiği kaydedildi.

Açıklamada, Melek Mosso konserinin iptal edilmesi talep edilirken, “Ahlaksızlığı özendiren hiçbir şarkıcı halkımız nezdinde sanatçı olarak kabul edilmeyecektir” dendi.

Isparta Belediye Başkanı Şükrü Başdeğirmen de Twitter hesabından konserlerin afişini tekrardan paylaştı. Mosso’nun konserine burada yer verilmediği görüldü. Uluğ ve Arar’ın konser programı ise değişmedi.

Benzer Haberler
Yorum Yap
Yorumlar (0)
Henuz hic yorum yapilmamis, ilk siz yapin.