adplus-dvertising

Funda Arar, pembe elbisesiyle Kıbrıs konserinde yıktı geçti!

Türk pop müziğinin kuvvetli seslerinden Funda Arar, Ramazan Bayramı’nın birinci gününde Kıbrıs’ta bir otelde sahne aldı. Meşhur şarkıcı, Songül Sarpbaş imzalı pembe elbisesiyle konser öncesi gazetecilerin sorularını cevapladı.
Takip et
Funda Arar, pembe elbisesiyle Kıbrıs konserinde yıktı geçti!
  • Yazdir
  • Arttir - Azalt
  • Yorum 0

Funda Arar, Ramazan Bayramı’nın birinci gününde Kıbrıs’ta bir otelde sahne aldı. Funda Arar, pembe elbisesiyle Kıbrıs konserinde yıktı geçti!Herkese sağlıklı, mutlu ve barış içerisinde bayramlar dileyen Funda Arar, “Her zaman olduğu gibi bu bayramda da çalışıyoruz. Eğlenceli bir akşam geçireceğiz” şeklinde konuştu.”TÜM LİSTELERDE BİR NUMARA” Funda Arar, pembe elbisesiyle Kıbrıs konserinde yıktı geçti!Semicenk’le birlikte seslendirdikleri ‘Al Sevgilim’ hakkında konuşan Arar, “Cenk’le güzel bir şarkı yaptık. Tüm listelerde bir numara oldu” dedi. Funda Arar, pembe elbisesiyle Kıbrıs konserinde yıktı geçti!“KÜÇÜK TATİL PLANLARIMIZ VAR”

“Yaz için plan yaptınız mı?” sorusunu meşhur şarkıcı, “Çok planım var ama hangisini yapabilirim bilmiyorum. Bu yaz yoğun geçecek gibi duruyor…

Funda Arar, pembe elbisesiyle Kıbrıs konserinde yıktı geçti!İki yıldır pek bir şey yapamadık. Ara sıra küçük tatiller yapmak istiyoruz” cevabını verdi. Funda Arar, pembe elbisesiyle Kıbrıs konserinde yıktı geçti!

Benzer Haberler
Yorum Yap
Yorumlar (0)
Henuz hic yorum yapilmamis, ilk siz yapin.