adplus-dvertising

Fulya Zenginer’in bebeği hakkında kızdıran yorum

2019 yılında grafik sanatçısı Küntay Tarık Evren ile dünyaevine giren, 24 Mayıs tarihinde ‘Milan’ adını verdiği oğlunu kucağına alarak ilk kez anne olmanın mutluluğunu yaşayan Fulya Zengine bir takipçisinin oğlunun kilosuyla ilgili yorumuna sinirlendi.
Takip et
Fulya Zenginer’in bebeği hakkında kızdıran yorum
  • Yazdir
  • Arttir - Azalt
  • Yorum 0

‘Küçük Kadınlar’ (2008-2011) dizisinde canlandırdığı ‘Yeliz’ karakteriyle tanınan Fulya Zenginer, üç yıl önce grafik sanatçısı Küntay Tarık Evren ile dünyaevine girmişti. 24 Mayıs’ta Milan adını verdikleri oğullarını kucaklarına alan ikili, ilk kez anne-baba olmanın mutluluğunu yaşamıştı.

Fulya Zenginer’in bebeği hakkında kızdıran yorum

“BU ÇOCUK SANKİ BÜYÜMÜYOR”

Fulya Zenginer’in bebeği hakkında kızdıran yorum

Zenginer, bir takipçisinden gelen yoruma yanıt verdi. Ünlü oyuncu, takipçisinin “Bu çocuk sanki hiç büyümüyor, zayıf. Neden acaba?” şeklindeki sözlerine; “Eğitimsizliğin verdiği cesaretle birleşen empatisizlik olsa gerek bu. Nerede görsem tanırım. Allah kolaylık versin. Bu kafada yaşamak zor” cevabını verdi.

Fulya Zenginer’in bebeği hakkında kızdıran yorum

Ardından bu diyaloğu Instagram hesabını hikayeler bölümünden de paylaşan Zenginer, ilk yorumunu sildiğini söyledi ve bu tarz yorumlar yapan insanlara sitem etti. Oyuncu, paylaşımında, şu ifadeleri kullandı:

Düşünmeden yazıp amam veren anneleri kırdığım için cevabı bu şekilde değiştirdim. Lütfen çocuklarımızın kilolarıyla uğraşmayın. Bizler her gün ‘acaba sütüm yetiyor mu?, Bebeğim iyi mi? Öyle mi böyle mi?’ diyoruz zaten. Bir bebek büyütme çabası yeterince zorlayıcıyken üzerine bir de böyle cahilce yaklaşımlardan beziyoruz. Kimsenin çocuğuna ‘Sütün yetmiyor mama mı versen?’, ‘Çocuğun zayıf’ bilmem ne demeyin.

Fulya Zenginer’in bebeği hakkında kızdıran yorumFulya Zenginer’in bebeği hakkında kızdıran yorum

Benzer Haberler
Yorum Yap
Yorumlar (0)
Henuz hic yorum yapilmamis, ilk siz yapin.