adplus-dvertising

Fulya ile Umudun Olsun’da şok! Göğüslerine silikon yaptırmak için çocuklarından vazgeçti…

Fulya ile Umudun Olsun programında Özlem Can adındaki 3 çocuklu anne, eski eşinin kendisine göğüs silikonu yaptırması karşılığında 2 çocuğunun velayetini verdiğini itiraf etti. Sunucu Fulya Öztürk bu iddiaları aktarırken, kadının “Evet, doğru” demesindeki rahatlığı gözlerden kaçmadı.
Takip et
Fulya ile Umudun Olsun’da şok! Göğüslerine silikon yaptırmak için çocuklarından vazgeçti…
  • Yazdir
  • Arttir - Azalt
  • Yorum 0

FOX TV ekranlarında yayınlanan “Fulya İle Umudun Olsun” programında akıllı durgunluk veren bir olay meydana geldi. İki çocuğunun velayetinin boşandığı eşinde olduğunu ifade eden 3 çocuk sahibi olan Özlem Can adındaki anne, kendisine ev alınması vaadiyle kandırılarak üçüncü çocuğunun da velayetini kaybettiğini açıklamıştı.

YALNIZCA EN KÜÇÜK ÇOCUĞUN VELAYETİNİ İSTEMEK İÇİN BAŞVURDU

Programa en küçük çocuğun velayetini alabilmek için başvuran Özlem Can’ın neden üç çocuğundan yalnızca birini istediği merak ediliyordu. Kafalardaki soru işaretlerini sunucu Fulya Öztürk aydınlattı.

2 ÇOCUĞUN VELAYETİNİ SİLİKON GÖĞÜS KARŞILIĞINDA VERMİŞ

Öztürk, canlı yayında yaptığı açıklamasında Özlem Can’ın göğüs silikonu ameliyatını karşılaması vaadiyle eski eşiyle velayet anlaşması yaptığını ve bu yüzden 2 çocuğun babasında, bir çocuğun da annesinde kaldığını açıkladı. Özlem Can ise Öztürk’ün bu sözlerine “Evet, doğru” yanıtını verdi.

Benzer Haberler
Yorum Yap
Yorumlar (0)
Henuz hic yorum yapilmamis, ilk siz yapin.