adplus-dvertising

Fulya ile Umudun Olsun’da başkasına kaçıp çocuk yapan Fatma ortalığı karıştırdı!

Gündüz kuşağı programlarında şaşkınlık veren olaylar yaşanmaya devam ediyor. Evli olmasına karşın başkasına kaçarak ondan çocuk sahibi olan Fatma, eşi Yusuf’tan ayrılmak için programa başvurdu. Yusuf’un “Onların aşkı yalan. Boşanmayacağız” sözleri sonrası stüdyo karıştı. Erdoğan, “Ben sevmesem çocuk yapar mıyım, biz yuva kurduk çocuk oyuncağı mı bu?” diye tepki gösterirken, bir anda ayağa kalkan Fatma ise “Benden boşanacaksın, ayrılacaksın” diyerek bağırarak ortalığı birbirine kattı.
Takip et
Fulya ile Umudun Olsun’da başkasına kaçıp çocuk yapan Fatma ortalığı karıştırdı!
  • Yazdir
  • Arttir - Azalt
  • Yorum 0

FOX TV ekranlarında yayınlanan Fulya Öztürk‘ün sunuculuğunu yaptığı Fulya ile Umudun Olsun programında akıllara durgunluk veren olaylar ele alınmaya devam ediyor. Son olarak evli olmasına karşın başka birisine kaçarak ondan bir de çocuk sahibi olan Fatma adlı kadın, eşi Yusuf’tan boşanabilmek için programa başvurdu.

“BOŞANACAKSIN BENDEN” DİYEREK AYAKLANDI

Asla boşanmayacağını ifade eden Yusuf’u sözleri, stüdyoda tansiyonu bir anda yükseltti. Erdoğan ve Fatma’nın aşkına inanmadığını söyleyen Yusuf’a ikilinin tepkisi çok sert oldu.

Erdoğan, “Ben sevmesem çocuk yapar mıyım, biz yuva yaptık çocuk oyuncağı mı bu?” diye tepki gösterirken, Fatma ise Yusuf’un üstüne yürüyerek “Benden boşanacaksın, ayrılacaksın” diyerek bağırdı.

Fulya ile Umudun Olsun’da başkasına kaçıp çocuk yapan Fatma ortalığı karıştırdı!

FULYA ÖZTÜRK: AHLAKİ BİR ŞEY DEĞİL, HAKLISIN

Olaylar sonrası sunucu Fulya Öztürk bile şaşkınlığa düşerek “Sen Fatma’yla resmi nikahla evlisin ve siz boşanmadan Erdoğan’a gidip çocuk yapması kabul edilir bir şey değil, ahlaki bir şey de değil haklısın Yusuf. Ama bu kadın bas bas bağırıyor, ben seni sevmiyorum diyerek.” ifadelerini kullandı. Yusuf ise “Korktuğu için öyle diyor” şeklinde konuştu.

Benzer Haberler
Yorum Yap
Yorumlar (0)
Henuz hic yorum yapilmamis, ilk siz yapin.