Freya Allan, Ciri Rolü İçin Bilerek Hazırlanmıyor!

The Witcher dizisinde Ciri rolüyle karşımıza çıkacak Freya Allan, karakterin özgün olabilmesi için bilerek ve isteyerek hazırlanmadığını söyledi.

Bu ayın başlarında San Diego Comic-Con’da fragmanı yayınlanan dizi, internet üzerinde büyük ses getirdi. Fragmanla birlikte dizi, Game of Thrones ile kıyaslanmaya başladı. The Witcher’ın yapımcıları da bu kıyaslamanın yapılmasını özellikle istiyor. Çünkü, Game of Thrones ile kıyaslanmak dizinin tanıtımı için oldukça önemli. Hem kitapları hem de oyunlarıyla tutkulu bir hayran kitlesine sahip olan Witcher’ın, şüphesiz en önemli karakterlerden birisi de “Ciri” olarak görülüyor. Ciri’ye hayat verecek olan genç oyuncu Freya Allan, rolüyle ilgili bazı açıklamalarda bulundu.


Bilerek ve isteyerek karaktere fazla çalışmadığını belirten Allan, “Beklentileri karşılayabilmek için bütün oyuncu arkadaşlarım hazırlanıyorlar. Kitapları okuyor, oyunları inceliyorlar. Ben de kitapları okudum ve oyunları inceledim. Fakat buralardan kendime pay çıkarmak istemedim. Karakterin kendiliğinden gelişmesini istiyorum. Ciri karakteri, hem kitaplarda hem de oyunlarda genç bir karakter. Fazla yaşanmışlıkları yok. Tıpkı benim gibi. Karakter geçmişiyle değil, yaşadıklarıyla büyüyor. Bunun dizide de böyle olmasını istiyorum. Özgün ve her bölüm biraz daha büyüyen bir karakter olacağım. Diğer oyuncu arkadaşlarımın karakterlerinin yoğun bir geçmişi var. Geçmişlerine iyi hazırlanıp, beklentileri karşılamaları gerekiyor. Benim şu an için böyle bir kaygım yok” diye konuştu.

BÜYÜK TEPKİLER TOPLAYABİLİR

Freya Allan’ın ilginç yaklaşımı, karakterden beklentileri olan tutkulu hayranların öfkesine neden olabilir. Hayranlar, yıllardır kitaplardan ve oyunlardan tanıdıkları Ciri’den benzerlikler görmek isteyebilirler. Bunun yanında özellikle Yönetmen Lauren Schmidt Hissrich’in sihirli dokunuşlarıyla karakter, çok da sevilebilir. Buna herkes yakında yayınlanacak olan diziyi izledikten sonra karar verecek.

'Cevap kağıdım sosyal mesafeyi korudu' diyen öğrenci herkesi güldürdü

Benzer Haberler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu
Kapalı