Bu Dehşet Kazada Kimsenin Burnu Bile Kanamadı

İstanbul Eyüp'de yaşanan kazada freni patlayan bir kamyon önüne gelen 9 aracı birden ezip geçti. İçinde öğrencilerin olduğu bir minibüse de çarptı.

İstanbul Eyüpsultan’da freninin patladığı iddia edilen bir kamyon, önce önünde giden ve içinde öğrencilerin de bulunduğu bir minibüse, ardından park etmiş halde bulunan 8 araca çarptı. Olayda ölen ya da yaralanan olmazken yüksek seviyede maddi hasar meydana geldi.

Karadeniz Mahallesi Silahtarağa Caddesi’nde meydana gelen kazada, frenleri tutmayan su yüklü kamyonet, biri yolculuk halindeki bir minibüs olmak üzere toplam 9 aracı paramparça etti. Kazada otomobili zarar gören Feyza Yıldırım adlı şahıs, “Evdeydim. Duyunca hemen geldim. Can kaybı olmadığı için seviniyoruz. Hasarlı araçlar var ama çocuklara bir şey olmaması en büyük tesellimiz oldu” ifadelerini kullandı.

“YA ARABANIN İÇİNDE OLSAYDIM?”

Kazada yeni aldığı otomobili hurdaya dönen Nihan Aydın ise, “Allah’a şükür ölen veya yaralanan olmamış. Arabamı yeni almıştım. Arabanın içinde de olabilirdim. 3 tane çocuğum var, arabanın içinde olsaydım ölmüştüm” diyerek yaşadığı korkuyu anlattı. Olay yerine çok sayıda trafik polisi sevk edildi.

'Cevap kağıdım sosyal mesafeyi korudu' diyen öğrenci herkesi güldürdü

Benzer Haberler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu
Kapalı