adplus-dvertising

Fransa’da 100 kez bıçaklanan Türk genci betona bağlanarak göle atıldı!

Fransa’da yaşayan Muhyettin Aydın için geçtiğimiz hafta kayıp ihbarı yapıldı. Ekipler, Aydın’ın cansız bedenini buldu. Talihsiz adamın 100 defa bıçaklandıktan sonra betona bağlanarak göle atıldığı gün yüzüne çıktı. Polis, şuanda Aydın’ın katili ya da katillerini arıyor.
Takip et
Fransa’da 100 kez bıçaklanan Türk genci betona bağlanarak göle atıldı!
  • Yazdir
  • Arttir - Azalt
  • Yorum 0

Fransa‘nın batısında yer verilen Rennes kentindeki Apigne göletinde bulunan cesedin 29 yaşındaki Muhyettin Aydın’a ait olduğu tespit edildi. Bir süredir kendisinden haber alınamayan Aydın’ın, yüz kadar bıçak darbesiyle öldürüldüğü tespit edildi.

BETONA BAĞLAYIP GÖLE ATMIŞLAR

Aydın’ın öldürüldükten sonra ellerinin arkadan bağlanıp beton bir blokla gölete atıldığı belirlendi. Polis vahşi cinayete ilişkin kapsamlı soruşturma başlattı.

TELEFON GELDİKTEN SONRA GİTMİŞ

Hürriyet’in haberine göre cinayet, yakınlarının kayıp ihbarında bulunduğu Aydın’ın cesedinin geçtiğimiz hafta cuma günü gölde su yüzüne çıkması ve çevrede dolaşanlar tarafından görülmesi üstüne gün yüzüne çıktı. Yapılan araştırmalar ardından, cesedin Aydın’a ait olduğu teyit edildi. Görgü tanıklarının polise verdiği bilgilere göre Aydın, en son bir kahvede kâğıt oynadıktan sonra saat 23.00 civarında gelen bir telefon ardından bulunduğu yerden arabasıyla ayrıldı. Daha sonra da kendisinden bir daha haber alınamadı.

KAYIP TÜRK AİLE ARANIYOR

Emniyet yetkilileri soruşturma kapsamında Rennes’de bir dairede inceleme yaptı. Dairede Aydın’ın temasta olduğu düşünülen üç çocuklu bir Türk ailenin yaşadığı ve cesedin bulunmasından birkaç gün önce Türkiye’ye giden aileden o günden beri haber alınmadığı söyleniyor. Polis, bu aileyle cinayet arasında ne tür bir bağlantı olduğu konusunda henüz açıklama yapmadı.

Benzer Haberler
Yorum Yap
Yorumlar (0)
Henuz hic yorum yapilmamis, ilk siz yapin.