FOX TV’den Cumhurbaşkanı Erdoğan’a Sürpriz Çağrı

FOX Haber Genel Yayın Yönetmeni Doğan Şentürk, Cumhurbaşkanı Erdoğan'la program yapmak istediklerini belirterek "Eğer halkın gönlüne girmek istiyorsa bence Fatih Portakal tam yeri" dedi.

Hükümete yönelik muhalif tutumuyla bilinen FOX TV’den Cumhurbaşkanı Erdoğan’a sürpriz bir çağrı geldi. FOX Haber Genel Yayın Yönetmeni Doğan Şentürk, konuk olduğu programda “Cumhurbaşkanı Erdoğan’ı FOX ekranlarında görebilecek miyiz?” sorusuna ilginç bir cevap verdi.


“KAPIMIZ HER ZAMAN AÇIK”

Biz10TV’den Adem Metan’ın Medya Söyleşileri programına konuk olan Doğan Şentürk, kanallarında Cumhurbaşkanı Erdoğan’ı ağırlamaktan büyük memnuniyet duyacaklarını ifade ederek, “Cumhurbaşkanı Erdoğan isterse bizim kapımız ona her zaman açık. Bu bizim için de Türkiye Cumhuriyeti’nin Cumhurbaşkanını ağırlamak çok önemli bir program olur” dedi.

ERDOĞAN’IN SÖZLERİNE ATIFTA BULUNDU

Cumhurbaşkanı Erdoğan’ın 31 Mart yerel seçimlerinden sonra yaptığı açıklamaya atıfta bulunan Şentürk, “Cumhurbaşkanı Erdoğan 31 Mart’tan sonra yaptığı bir konuşmasında o kadar televizyonlara, gazetelere çıktık ama halkın gönlüne girememişiz demek ki demişti. Eğer halkın gönlüne girmek istiyorsa bence Fatih Portakal tam yeri” diye konuştu.


Sungur videosu yayınlandı, teröristlerin korkulu rüyası olacak!

Benzer Haberler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu
Kapalı