adplus-dvertising

FOX Mahkum dizisini bitirme kararı aldı

FOX TV’nin sevilen ve iddialı dizileri arasında olan Mahkum, 2. sezonu ile ekran macerasına kaldığı yerden devam ediyor. 1. sezonu ile reyting listelerini kasıp kavuran, rakiplerine nal toplatan dizi 2. sezonunda maalesef sınıfta kaldı. Orjinal senaryoyu ilk sezonda bitiren Mahkum, 2 sezon bölümleri ile elindeki seyirciyi giderek kaybetti ve final kararı çıktı.
Takip et
FOX Mahkum dizisini bitirme kararı aldı
  • Yazdir
  • Arttir - Azalt
  • Yorum 0

Mahkum dizisi, FOX ekranlarının en çok izlenen dizilerinden biri oldu. Özellikle ilk sezonu ile büyük ilgi gören dizi, daha ilk bölümden seyirciyi eline geçirdi ve perşembe akşamlarına adını yazdırmayı başardı. Güney Kore dizisi Innocent Defendant’tan uyarlanan dizi ilk sezonu ile çok konuşulmuştu fakat 2. sezonunda bekleneni veremedi. Zirveden inmeyen dizi ilk 10’a bile giremez oldu. Seyircisini giderek kaybeden dizi için beklenen karar çıktı. Mahkum dizisi sezon ortasında final yapıyor.

Dizi, başarılı bir Cumhuriyet Savcısı olan Fırat’ın bir sabah uyandığında kendini hafızasını kaybetmiş bir halde eşinin ve çocuğunun katili olarak cezaevinde bulmasını ve sonrasında yaşananları konu alıyor.

Senaryosunu Uğraş Güneş’in yazdığı diziye Gökçe Eyüboğlu, Seda Türkmen, Nazlı Bulum, Mehmet Bozdoğan, Mine Kılıç, Sarp Aydınoğlu, Cem Söküt ve Erdal Küçükkömürcü de etkili, güçlü ve dikkat çekici oyunculukları ve karakterleriyle katıldılar.

Geçen sezon fırtına gibi esen ve her hafta izleyicilerini ekranlara kilitleyen yapım hakkında yeni bir karar alındı. İkinci sezonu başlayan dizi 31 veya 32.bölümü ile final yaparak ekranlara veda edecek.

Benzer Haberler
Yorum Yap
Yorumlar (0)
Henuz hic yorum yapilmamis, ilk siz yapin.