Fortnite 2. bölüm 6. sezon yayınlandı

Bu sezonda yeni bir savaş bileti görünümü, görevler ve haritada bazı değişiklikler görmeyi bekleyebilirsiniz. Bu yeni sezon Fortnite’da gerçekleşen ilk tek oyunculu sezon sonu etkinliği olan Sıfır Krizi Finali ile açılıyor. Diğer etkinliklerin aksine Sıfır Krizi Finali tek oyunculu bir etkinlik olduğundan, yeni sezonun getirdiği ödüllerin tüm oyuncular tarafından deneyimlenmesine imkan sağlıyor.
Takip et
Fortnite 2. bölüm 6. sezon yayınlandı
  • Yazdir
  • Arttir - Azalt
  • Yorum 0

Uzun zamandır oyun severlerin beklediği ana sayılı saatler kaldı. Fortnite 2. bölüm 6. sezon ne zaman sorusu uzun zamandır cevap arayan konulardan birisiydi. Bu yeni sezon Fortnite’da gerçekleşen ilk tek oyunculu sezon sonu etkinliği olan Sıfır Krizi Finali ile açılıyor.

Yeni sezon, Ajan Jones’un ve son etkinlik olan Sıfır Noktası’nın hikayesini devam ettirecek. Etkinlik, bildiğimiz şekliyle Fortnite’deki gerçekliği değiştirmeyi vaat ediyor. Peki, Fortnite 2. bölüm 6. sezon ne zaman? İşte, Fortnite 2. bölüm 6. sezon ne zaman sorusunun detaylı cevabı…

Fortnite 2. bölüm 6. sezon yayınlandı

Fortnite 2. bölüm 6. sezon ne zaman?

Fortnite Bölüm 2 bölüm 6. sezon 16 Mart 2021 Salı günü başlayacak. Epic Games, Sıfır Krizi Finali’nin oyuncuların oyunun yeni sezonuna her giriş yaptıklarında deneyebilecekleri tek kişilik bir deneyim olduğunu onaylıyor. Galactus Savaşı gibi önceki etkinlikler sadece sınırlı sayıda oyuncuya her gün açıktı. Bu yüzden bu oyuncular için güzel bir değişiklik olabilir. Sıfır Noktası hikayesi sona yaklaşıyor gibi göründüğü için battle royale hikayesinin bundan sonra nereye gideceğini görmek heyecan verici olacak.

Her yeni gelen sezon güncellemesiyle birlikte yamanın sunuculara gelmesi biraz zaman alıyor. Tahmini kesinti hakkında tam bir bilgi olmasa da, Fortnite 2. Sezon 6.Bölümün sunuculara geliş saatinin ise aşağıdaki gibi olacağı düşünülüyor.

İngiltere – 09:00 (GMT)
Avrupa – 10:00 (CET)
Doğu Sahili ABD – 04:00 (EST)
Batı Kıyısı ABD – 01:00 (PST)

Fortnite Yeni Sezon Savaş Bileti’nin Fiyatı Ne Kadar?

Sağladığı tüm ek ödüllerin kilidini açmak için Fortnite Bölüm 2 Sezon 6 Savaş Geçişini almak istiyorsanız 950 V-Papel harcamalısınız. En küçük V-Bucks paketi 1.000’dir ve şu anda 7,99 $/6,49 £ tutarındadır.

Başlangıcınızı hızlandırmak ve 25 Kademe Savaş Bileti’ne sahip olmak istiyorsanız, şu anda 2.800 V-Papel’e mal olan Savaş Paketi’ni yükseltebilir ve alabilirsiniz.

Fortnite 2. bölüm 6. sezon yayınlandı

Sıfır Krizi Finali

2. Bölüm: 6. Sezon 16 Mart’ta başlıyor ve 5. Sezon’un olaylarını bomba gibi sonlandırıyor. Yeni sezona ilk başladığınızda, Ajan Jonesy’nin Sıfır Krizi Finali’ndeki görevinin sonunu oynayacaksınız. Bu olayın sonuçları, bildiğimiz gerçekliği tamamen değiştirecek.

Merak etmeyin, Sıfır Krizi Finali tek kişilik bir deneyim. Bu yüzden sezonda ilk kez oturum açtığınız zaman kaçırmadan oynayabileceksiniz. Önce çevrimiçi izlemek mi istiyorsunuz? Şimdiye kadarki en iddialı sinematik hikâyemizle başlayacak olan küresel ön gösterimi herkesle nasıl izleyebileceğinize dair ayrıntıları yakında paylaşacağız!

Fortnite 2. bölüm 6. sezon yayınlandı

Altın Külçelerinizi Harcayın

Egzotik silahlar hiç bu kadar ucuz olmamıştı! Adadaki karakterler egzotik silah stoklarını arttırdı. Artık hepsini çok az külçeye satıyorlar.

2. Bölüm: 6. Sezon’daki heyecan verici iyileştirmelere yer açmak için bu sezonun sonunda külçeleriniz sıfırlanacak. Yani alabileceğiniz her şeyi alın ve bırakın kaos hüküm sürsün!

Fortnite 2. bölüm 6. sezon yayınlandı

Savaş Bileti İçin Son Çağrı

Sıradaki Savaş Bileti’nden önce, bu hafta toparlamak isteyebileceklerinize göz atın.

Yol Budur: Beskar Görevlerini tamamlamak, Mando’nun Beskar Zırhı’nı tamamlamak ve 100. aşamaya ulaşıp Çocuk sırt süsünü kapmak için sadece bir hafta kaldı.

Safiri Hedefleyin: Savaş Bileti’nde aşamaları ilerleterek 100. aşama sonrasındaki Kristal tarzları almayı unutmayın. Bu; Reese, Pankek, Mave, Kondor ve Menace için üç parlak tarz demek.

Nefes Kesen Bıçaklar Kazması: Eğer Çılgın Kalpler Takım Çatışmaları’nda Nefes Kesen Bıçaklar ödülünü kaçırdıysanız, Japon Balığı’nın veya Sevdicek’in destansı görevlerini sezon bitmeden tamamlayarak 6. Sezon başlamadan kazmayı açabilirsiniz.

Fortnite 2. bölüm 6. sezon yayınlandı

6. Sezon Karakterleri Neler?

Yeni sezonun bir etkinlikle başlayacağı bilinmekle beraber yeni güncelleme ve sezonla birlikte oyuna gelecek pek çok yeniliğe dair fazla ipucu yok. Sezon 5’te farklı markalarla ve yapımlarla yapılan ortaklıklarla oyunda pek çok ilgi çekici skin ve kozmetiğe yer verildi. Epic Games ise bu süreçte her zaman olduğu gibi pek çok farklı stüdyo ile birlikte çalıştı.

Tam bu noktada resme Ukraynalı stüdyo Kevuru Games giriyor. Daha önce de Bölüm 1 Sezon 10 için üretilen kozmetik ve skinler için Epic Games ile çalışan stüdyonun Artstation sayfasına yeni konsept tasarımlar yüklendi.

Kevuru Games tarafından sanatçılar için çevrimiçi portfolyo yaratma sitesi Artsation’a yüklenen resimlerde sekiz farklı karakter ve sekiz farklı skin görünüyor. Ancak bu skinlerin şu an için adı konmuş bir ortak noktası yok. Bu yüzden bu skinlerin battle pass’te yer alacak kozmetikler olduğu düşünülüyor.

Fortnite 2. bölüm 6. sezon yayınlandı

Benzer Haberler
Yorum Yap
Yorumlar (0)
Henuz hic yorum yapilmamis, ilk siz yapin.