Forması Satışa Çıktı Ama Radamel Falcao Galatasaray’a Gelmiyor

Galatasaray yönetimi uzun süredir peşinde olduğu Radamel Falcao'yu bir türlü transfer edemiyor. Fransız basınına göre Kolombiyalı yıldız kulübü Monaco ile sözleşme uzatacak. Yönetici Abdürrahim Albayrak'ın fotoğrafını paylaştığı yıldız futbolcunun formaları da GS Store mağazalarında satışa sunulmuştu.
Forması Satışa Çıktı Ama Radamel Falcao Galatasaray’a Gelmiyor
  • Yazdir
  • Arttir - Azalt
  • Yorum 0

Galatasaray’ın aylardır gündemini meşgul eden Radamel Falcao transferi bir türlü bitmiyor. Fransa’nın Monaco takımında top koşturan Kolombiyalı yıldızın kulübü ile sözleşme uzatacağı iddia edildi. Ülkenin en saygın gazetelerinden biri olan L’Equipe’in iddiasına göre Falcao Monaco’da kalmak istiyor ve yönetim ile masaya oturarak sözleşmesini uzatmak istedi.

ABDÜRRAHİM ALBAYRAK’A TEPKİ YAĞIYOR

Fransa’dan gelen bu haber Galatasaray taraftarında tam anlamıyla bir şok etkisi yarattı. Aylardır yıldız golcünün yolunu gözleyen sarı kırmızılılar bu haberler yıkılırken, transfer henüz bitmeden Fransa’ya giderek Falcao ile fotoğraf çekip paylaşan yönetici Abdürrahim Albayrak’a tepki yağıyor. Sarı kırmızılıları asıl kızdıran konu ise resmi imzalar atılmadan Falcao yazılı formalar basılması ve bu ürünlerin GS Store’larda satışa sunulması.

Forması Satışa Çıktı Ama Radamel Falcao Galatasaray’a Gelmiyor

YILLIK 8 MİLYON EURO İSTİYOR

Geçirdiği ağır sakatlığın ardından toparlanan ve eski görkemli günlerine geri dönen Falcao’nun Galatasaray’dan istediği yıllık 8 milyon Euro garanti ücret kriz çıkarmış, Kolombiyalı futbolcu indirime gitmeyince Galatasaray yönetimi forma sponsoru da olan ünlü inşaat firmasının kapısını çalmıştı. Bu ücretin yarısını Galatasaray’ın ödeyeceği yarısını ise inşaat firmasının karşılayacağı iddia edilmişti.

Forması Satışa Çıktı Ama Radamel Falcao Galatasaray’a Gelmiyor

Benzer Haberler
Yorum Yap
Yorumlar (0)
Henuz hic yorum yapilmamis, ilk siz yapin.