Florin Andone: Daha Fazla Süre Almalıydım!

Yaz transfer döneminde son gün tüm taraftarlara sürpriz yaparak transfer edilen Galatasaray'ın Rumen forveti verdiği röportajda çarpıcı açıklamalarda bulundu.

Yaz transfer döneminde son gün tüm taraftarlara sürpriz yaparak Brighton’dan  transfer edilen Galatasaray’ın Rumen forveti verdiği röportajda çarpıcı açıklamalarda bulundu. Son olarak Romanya Milli Takımı formasıyla İspanya ağlarını sarsan Andone, ada basınına verdiği röportajda ayrılma süreci ve Galatasaray hakkında açıklamalarda bulundu.

DAHA FAZLA SÜRE ALMALIYDIM

Florin Andone, ada basınına verdiği röportajda ayrılma süreci ve Galatasaray hakkında açıklamalarda bulundu. Andone, “Brighton’da daha çok forma şansı bulmalıydım. Takımda daha önemli bir role sahip olacağımı düşünüyordum. Çok iyi olduğumu söylemiyorum ama diğer oyunculara tanınan fırsat bana tanınmadı. Oynamadıkça kendime olan güvenimi de kaybettim. Bana karşı takındıkları bu ayrımcı tavra anlam veremedim. Bu nedenle takıma biraz öfkeliyim ve Brighton’a geri dönmeyi kesinlikle düşünmüyorum. Onların beni devre arasında satın alma opsiyonu olsa da sezonun kalan bölümünü Galatasaray’da geçireceğimden emin olabilirsiniz.” ifadeleri ile Galatasaray’da kalmak istediğini belirtti.

FALCAO HARİKA BİR GOLCÜ

Andone, “Radamel Falcao, harika bir golcü. İnanılmaz bir futbolcudan söz ediyoruz ve bu, benim için harika bir deneyim olacak. Ondan bir şeyler öğrenmeye ve oyunumu geliştirmeye çalışacağım.” ifadeleri ile Galatasaray’ın yıldızı Falcao’ya övgüler yağdırdı.

(Fanatik)

Elon Musk'tan yüzen araba

Benzer Haberler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu
Kapalı