Flaş İddia: Millet İttifakı’nın Cumhurbaşkanı Adayı Belli Oldu

Flash TV Genel Yayın Yönetmeni Hakan Aygün, canlı yayında Millet İttifakı'nın Cumhurbaşkanı adayına karar verdiğini söyledi.
Takip et
Flaş İddia: Millet İttifakı’nın Cumhurbaşkanı Adayı Belli Oldu
  • Yazdir
  • Arttir - Azalt
  • Yorum 0

Flash TV Genel Yayın Yönetmeni Hakan Aygün canlı yayında dikkat çeken açıklamalarda bulundu…

Flaş İddia: Millet İttifakı’nın Cumhurbaşkanı Adayı Belli Oldu

“1. AĞIZDAN DUYDUM”
Türk siyaset hayatının en çok merak edilen ve tartışılan maddesi Millet İttifakı’nın cumhurbaşkanı adayının kim olacağını açıklayan Aygün iddialarını “1. Ağızdan duydum” diyerek anlattı.

KILIÇDAROĞLU ADAY OLACAK
CHP lideri Kemal Kılıçdaroğlu’nun kesinlikle aday olacağını belirten Aygün, Millet İttifakı’nın da kabine modelini açıkladı.

Aygün kabinede İYİ Parti lideri Meral Akşener, Gelecek Partisi lideri Ahmet Davutoğlu, Deva Partisi lideri Ali Babacan ve Saadet Partisi lideri Temel Karamollaoğlu’nun da Kılıçdaroğlu’nun yardımcılığını yapacağını söyledi.

“AKŞENER ADETA BAŞBAKAN GİBİ ÇALIŞACAK”
Hakan Aygün Meral Akşener’in Cumhurbaşkanı 1. Yardımcısı olarak adeta Başbakanlık yapar gibi görev alacağını belirtirken, Ali Babacan’ın ‘ekonomi’den sorumlu olacağını, Davutoğlu’nun AB’den, Temel Karamollaoğlu’nun da ‘teknoloji’den sorumlu olacağını açıkladı.

“KABİNE SEÇİM ÖNCESİ AÇIKLANACAK”
Hakan Aygün ayrıca Kılıçdaroğlu’nın seçimden önce kabine üyesi adayları bu şekilde ilan ederek seçime gidileceğini sözlerine ekledi.

Benzer Haberler
Yorum Yap
Yorumlar (0)
Henuz hic yorum yapilmamis, ilk siz yapin.