Flaş Açıklamalar! Radamel Falcao’nun Fatih Terim İle Problemi Yok

ESPN Kolombiya muhabiri Tito Pucetti, Falcao’nun durumuyla ilgili Özgür Sancar’a önemli açıklamalarda bulundu.

Yaz transfer döneminde Galatasaray’a katılan ve uzun süredir takımdan ayrı çalışan Radamel Falcao ile ilgili açıklama geldi. ESPN Kolombiya muhabiri Tito Pucetti, Falcao’nun durumuyla ilgili Radyospor’a önemli açıklamalarda bulundu.

FATİH TERİM İLE RADAMEL FALCAO ARASINDA PROBLEM YOK

“Aşil tendonunda çok fazla ağrı hissettiği için takım antrenmanlarına katılamıyor. Fatih Terim’le Falcao arasında bir sorun olduğunu düşünmüyorum. Radamel Falcao son derece profesyonel bir futbolcu. Sahalara problemsiz dönmek için sakatlığının tamamen bitmesini bekliyor. Bu ağrıları geçtikten sonra Galatasaray’a faydalı olacaktır. Şu ana kadar çok faydalı olamadı yalnızca 1 gol atabildi fakat sakatlığı geçince performansı artacaktır. Kolombiya Milli Takımı’nın maçları var. O maçlara çağrılmayacak.”

FALCAO ASLA VAZGEÇMEZ

“Falcao bir arkadaşımıza konuştu. Topuğundaki ağrılarla ilgili problemi anlattı. Bundan dolayı bir rehabilitasyon sürecinde olduğunu ve en kısa sürede sahalara dönmek istediğini söyledi. İstanbul’da çok keyifli zaman geçiriyorlar ve burayı çok sevdiler. Herhangi bir problem yok. Ona kaplan diyorlar. Mücadeleden asla vazgeçmez. Real Madrid maçında oynayıp oynamayacağı kendisiyle alakalı değil. Umarım sakatlıktan kurtulur ve takımına katkı sağlar. Oynarsa gol atacağını düşünüyorum.”

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu
Kapalı