adplus-dvertising

fizy’de Mart ayında en çok dinlenenler belli oldu

Mart ayında fizy’de en fazla dinlenen adların başında Tarkan, Mustafa Ceceli, Nigar Muharrem, Burak Bulut, Ebru Yaşar, Kurtuluş Kuş, Edis, Sefo, Semicenk, Sura İskenderli, Uzi, Ebru Gündeş ve Murat Boz yer aldı.
Takip et
fizy’de Mart ayında en çok dinlenenler belli oldu
  • Yazdir
  • Arttir - Azalt
  • Yorum 0

Dijital müzik platformu fizy’de Mart ayında en fazla dinlenen ve beğenilen parçalar arasında Tarkan’ın ‘Geççek’, Mustafa Ceceli ve Nigar Muharrem’in ‘Salıncak’, Burak Bulut, Ebru Yaşar ve Kurtuluş Kuş’un ‘İçime Ata Ata’, Edis’in ‘Arıyorum’, Burak Bulut, Mustafa Ceceli ve Kurtuluş Kuş’un ‘Leyla Mecnun’ şarkısının yanı sıra Sefo’nun ‘Bilmem mi?’, Semicenk’in ‘Düşer Aklıma’, Sura İskenderli’nin ‘Yok’, Uzi’nin ‘Paparazzi’ ve Ebru Gündeş ile Murat Boz’un ‘Sonsuza Dek’ parçaları yer aldı.

Mart ayında kullanıcıların en çok paylaştığı şarkılar; Ebru Gündeş ve Murat Boz’un beraber seslendirdiği ‘Sonsuza Dek’, Melek Mosso’nun ‘Seneler Affetmez’, Bergen’in ‘Sen Affetsen’, Tarkan’ın ‘Geççek’, Ersay Üner’in ‘Duysun’, Gülşen’in ‘Sen Affetsen Ben Affetmem’, Uzi’nin ‘Arasan Da’, Gülşen’in ‘Lolipop’ Mustafa Ceceli ve Nigar Muharrem’in ‘Salıncak’ ve son olarak gene Bergen’in ‘Seni Kalbimden Kovdum’ isimli parçaları oldu.

En fazla Bergen arandı

Mart’ta en çok aratılan isim Bergen olurken; sonrasında Uzi, Ahmet Kaya, Tarkan, Sezen Aksu, Müslüm Gürses, Gülşen, Buray, Edis geldi.
Mart’ta fizy’de en fazla dinlenen isimlerde Müslüm Gürses ilk sırada yer aldı. Gürses’i Bergen, Tarkan, Gülşen, Uzi, Sezen Aksu, İbrahim Tatlıses, Ahmet Kaya, Sefo ve Ebru Gündeş takip etti.

En çok dinlenen listelerde ‘Rap’ zirvede

Mart ayında en çok dinlenen tür rap oldu. Rap’i sırasıyla ‘Pop’, ‘Yöresel’, ‘Oldies’, ‘Klasik’ ve ‘Arabesk’ takip etti.
Kullanıcıların tercihleriyle oluşan algoritma listeleri hariç, platform editörlerinin hazırladığı listelerde en çok tercih edilenler ise sırasıyla; ‘Yepyeni’, ‘fizy Pop’, ‘Günün Listesi’ ‘Rap Türkçe’, ‘En Yeniler (Yerli), ‘90’lara Dönüş’, ‘fizy Rap’, ‘Arkada Çalsın’, ‘Koş Koş Koş’, ‘En Yeniler (Yabancı)’ ve ‘Kardan Adam’ listeleri oldu.

Mart ayında fizy en çok İstanbul’da dinlendi. İstanbul’u sırasıyla Ankara, İzmir, Bursa, Adana, Konya, Kırıkkale, Diyarbakır ve Kahramanmaraş kentleri takip etti.

Benzer Haberler
Yorum Yap
Yorumlar (0)
Henuz hic yorum yapilmamis, ilk siz yapin.