Fitness eğitmeni komşusunu öldürmeden önce tecavüz etmiş!

İSTANBUL’da, gürültü yaptığı gerekçesiyle kendisini uyaran 53 yaşındaki apartman görevlisi Nefise Dolapçı’yı öldüren fitness eğitmeni İbrahim Yener’in (30), kadını öldürmeden önce cinsel saldırıda bulunduğu gün yüzüne çıktı.
Takip et
Fitness eğitmeni komşusunu öldürmeden önce tecavüz etmiş!
  • Yazdir
  • Arttir - Azalt
  • Yorum 0

İstanbul’da yaşanan olayda İbrahim Yener, Nefise Dolapçı’nın kapıcı olarak görev yaptığı apartmanda ikamet ediyordu. Sabah’ın haberine göre; geçen sene aralıkta sabah vakti duş almak için şofbeni çalıştıran Yener, sıcak su akmayınca Dolapçı’yı arayarak yardım istedi. Bunun üstüne Dolapçı, Yener’in evine gitti. Şofbeni kontrol etmek için içeri giren Dolapçı, şofbenin tamiri için birini göndereceğini belirterek daireden çıktı.

Boğazını kesti
20 dakika sonra Dolapçı, tekrar daireye gitti ve yüksek müzik sesi sebebiyle genç adamı uyardı. Çıkan münakaşa arbedeye dönüştü ve Yener masadaki bıçakla Dolapçı’nın boğazını kesti. Kadın, yaralı halde evden kaçarken, Yener ise nişanlısını arayarak cinayet işlediğini söyleyip bir müddet Beylikdüzü’nde Suriyeli kişilere ait bir barakada kaldı. Sonrasında teslim oldu.

Fitness eğitmeni komşusunu öldürmeden önce tecavüz etmiş!

İç çamaşırından alınan kanlı örnek
Zanlı ile ilgili ağır müebbet istendi. Yargılama esnasında İstanbul Kriminal Polis Laboratuvarı tarafından Dolapçı’nın iç çamaşırından alınan kanlı örneklerde, Yener’e ait genotip DNA profillerine rastlandı. Vaziyet Cumhuriyet Başsavcılığı’na bildirildi. Savcılık, Adli Tıp Kurumu’nca ortaya çıkan cinsel istismar vaziyetiyle alakalı yürüttüğü soruşturma sonunda İbrahim Yener ile ilgili, dava açtı.

Fitness eğitmeni komşusunu öldürmeden önce tecavüz etmiş!

Tecavüze uğramış
İddianamede, Dolapçı’nın olay günü üstü yarı çıplak durumda ve hırkasının yırtılmış biçimde bulunduğu, Adli Tıp’tan alınan rapor içeriklerinde yönelik cinsel saldırıya maruz kaldığı anlatıldı. İddianamede, Dolapçı’nın hırkasının yırtılmış olması ve zanlıya karşı direnç gösterdiği anlatıldı.

Benzer Haberler
Yorum Yap
Yorumlar (0)
Henuz hic yorum yapilmamis, ilk siz yapin.