Fırtınada Yola Savrulan Tuğlaların Atında Kaldı

İstanbul Esenyurt’ta fırtına sonucunda duvarları örülmekte olan bir inşaatın tuğlaları yol savruldu. O sırada yoldan geçen 1 kadın başına düşen tuğla nedeniyle ağır yaralandı. 3 kadın ile 1 bebek ise şans eseri saniyelerle tuğlaların altında kalmaktan kurtuldu.

İstanbul Esenyurt”ta yaşanan talihsiz olayda, duvarları örülmekte olan bir inşaatın tuğlaları kuvvetli fırtınanın etkisiyle yola savruldu. O sırada yoldan geçen 4 kadın 1 bebekten, 1 kadın tuğlaların altında kaldı. Başına isabet eden tuğla sebebiyle ağır yaralanan kadın, mahalledeki sağlık ocağına kaldırıldı. Burada ilk müdahalesi yapılan kadın, hastaneye kaldırıldı.

BİRKAÇ SANİYEYLE ÖLÜMDEN DÖNDÜLER

Ağır yaralanan kadının hemen önünde yürüyen 3 kadın ve annesinin kucağındaki bebek, saniyelerle ölümün kıyısından döndü. Şans eseri yara almadan kazadan kurtulan 3 kadın olayın şokuyla ne yapacaklarını şaşırdılar. Ağır yaralanan kadına ilk müdahale sağlık ocağında gerçekleştirildikten sonra hastaneye kaldırılan kadının tedavisinin devam ettiği öğrenildi.

Kaza sonrası olay yerine gelen polis ekipleri , inşaattan düşen tuğlalar ve kiremitler hakkında inceleme yaptı. İncelemenin amacının ise inşaat çalışanlarının konuyla alakalı bir ihmalinin olup olmadığının öğrenilmesi olduğu anlaşıldı.

Benzer Haberler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı