Fiorentina’dan Fatih Terim için resmi teklif

Fiorentina-Fatih Terim flörtünde işler ciddileşiyor. Eski kulübünün ilk yoklamasına olumlu yahut olumsuz bir cevap vermek istemeyen 67 yaşındaki teknik adam için, İtalyanlar bu kez resmi teklifle gelmeye hazırlanıyor. Terim’in beklentisi ise Galatasaray’daki opsiyonun devreye alınması.
Takip et
Fiorentina’dan Fatih Terim için resmi teklif
  • Yazdir
  • Arttir - Azalt
  • Yorum 0

İtalyan devi Fiorentina, 21 sene sonra bir defa daha Fatih Terim’i Floransa’ya getirmeye kararlı. Geçtiğimiz günlerde Çizme medyasında yer verilen iddialarda, kulübün milyarder başkanı Commisso’nun, Fiorentina taraftarının hâlâ unutamadığı Fatih Terim’i takımın başında görmek istediği ifade edilmişti.

Fiorentina’dan Fatih Terim için resmi teklif

Fatih hocanın, konuyla alakalı olumlu ya da olumsuz bir geri dönüşte bulunmadığı da haberin ayrıntılarında yer aldı. Fakat Commisso’nun bu operasyonda ısrarcı olduğu ve kulüp yönetiminin önümüzdeki günlerde resmi teklifle Terim’in kapısını çalacağı ileri sürüldü.

Yönetimden teklif bekliyor

2000 senesinde Galatasaray’a UEFA Kupası’nı kazandırarak Fiorentina’nın başına geçen Terim, İtalya’da gösterdiği başarıyla kısa zamanda Milan’ın alakasını çekmiş ve büyük bir transfere imza atmıştı.

Milan macerası sonrası Avrupa defterine nokta koyan 67 yaşındaki teknik adamın esas hedefi ise kariyerini Galatasaray’da tamamlamak. Sezon sonunda sözleşmesi bitecek olan Fatih Terim, yönetimden opsiyon maddesini yürürlüğe almak üzere kendisine yeni bir teklif yapmasını bekliyor. (Fanatik)

Benzer Haberler
Yorum Yap
Yorumlar (0)
Henuz hic yorum yapilmamis, ilk siz yapin.