Filistinli adam enkaza dönen caminin üzerinde ezan okudu!

İsrail’in Gazze Şeridi’ne yönelik saldırıları neticesi yıkılan Qlaibo Cami’nin enkazının üstüne çıkan Filistinli bir adam ezan okudu. Görüntüler, sosyal medyada gündem oldu.
Takip et
Filistinli adam enkaza dönen caminin üzerinde ezan okudu!
  • Yazdir
  • Arttir - Azalt
  • Yorum 0

İşgalci İsrail, Gazze Şeridi’ne kesintisiz bir biçimde sürdürdüğü saldırılarda özellikle yerleşim yerlerini hedef alıyor. İsrail’in saldırıları neticesi Gazze’nin kuzeyindeki Qlaibo Cami yerle bir olurken, Gazze Vakıflar ve Diyanet İşleri Bakanlığı caminin hedef alınmasını kınadı.

Fakat işgalci İsrail’in saldırısı ezanı dindiremedi. Filistinli bir adam yıkılan caminin enkazının üstüne çıkarak ezan okudu.

139 KİŞİ ÖLDÜ, 950 KİŞİ YARALANDI

İsrail uçaklarının gece geç saatlerde Gazze’nin kuzeyindeki Tel Kuleybu bölgesine düzenlediği saldırılarda da 2’si kardeş 3 Filistinli yaşamını yitirmişti. Böylelikle, İsrail’in Gazze Şeridi’ne düzenlediği saldırılarda 10 Mayıs’tan bu yana 37’si çocuk, 22’si kadın 139 Filistinli öldü, 950 Filistinli yaralandı.

Filistinli adam enkaza dönen caminin üzerinde ezan okudu!Son Dakika! İsrail, Gazze’de uluslararası televizyonların bulunduğu 13 katlı bir binayı vurdu

Benzer Haberler
Yorum Yap
Yorumlar (0)
Henuz hic yorum yapilmamis, ilk siz yapin.