Filenin Genç Sultanları Avrupa’dan Şampiyonluk Getirdi

Avrupa'dan birincilikle dönen filenin şampiyonları gösterdikleri başarılı performansla, Türkiye'nin adını duyurmayı başardılar.

Filenin Genç Sultanları, Avrupa’da gerçekleştirilen yarışmada gösterdikleri performansla Türkiye’nin adını altın harflerle yazdılar. Genç Voleybolcular, turnuvada rakiplerini büyük farkla geçerek, Avrupa’dan eli boş dönmedi. Bir saati geçkin süren mücadelede yüzü gülen taraf Türkiye oldu. Genç sporcular İtalya’yı 3-0 farkla büyük yenilgiye uğrattılar.


Gösterdikleri başarılı performansla, turnuvaya damga vuran sporcular Türkiye’de törenlerle karşılandı. Genç voleybolculara sosyal medyadan da destek mesajı yağdı.

BAKAN’DAN ŞAMPİYONLARA TEBRİK

Gençlik ve Spor Bakanı Kasapoğlu Avrupa’da göğsümüzü kabartan sporcularla bir araya geldi. Tüm sporcular ve teknik kadroyu tek tek tebrik eden Kasapoğlu, bu şampiyonlukla büyük gurur yaşadığını dile getirdi.

Spor Bakanı milli sporculara teşekkürlerini dile getirerek şu sözleri söyledi, ” Avrupa’dan gelen bu şampiyonluk haberiyle bir kez daha göğsümüz kabardı. Spora önem veren bir ülke olarak bu tarz haberler aldıkça daha çok motive oluyoruz ve bu başarıları bize yaşatan tüm arkadaşlarımızla da gurur duyuyoruz. Sporcu arkadaşlarımızı tebrik ediyoruz ve tüm spor camiamızdan aynı başarılı görmeyi diliyoruz”

Sungur videosu yayınlandı, teröristlerin korkulu rüyası olacak!

Benzer Haberler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu
Kapalı