Fikret Orman’dan Fatih Terim Açıklaması

Beşiktaş Başkanı Fikret Orman, Galatasaray Teknik Direktörü Fatih Terim’e, ”Bu sezon organize ve profesyonel bir kötülük var.” sözleri üzerinden yüklendi.

Beşiktaş Başkanı Fikret Orman, geçtiğimiz gün yaptığı bir açıklamada, ”Bu sezon organize ve profesyonel bir kötülük var.” açıklamasını yapmasının ardından konuyla alakalı yorumda bulundu. Terim’in bu açıklamasının, hakemleri baskı altına almaktan başka bir şey olmadığını söyleyen Orman, bu durumun bir an önce önüne geçilmesinin gerektiğini söyledi.

”FUTBOL FEDERASYONU BAŞKANINI ARADIM”

Başkan Orman sözlerine, ”Şu anki yönetimi, seçilmeden önce kameralar önünde uyarmıştık. Kendilerinin bu konu hakkında, seçildikten sonra somut adımlar atması gerektiğini ifade etmiştik. Geçtiğimiz günlerde de Federasyon Başkanı Sayın Nihat Özdemir’i aradım. Bu konunun önüne geçmezlerse, herkes konuşur dedim.” cümleleriyle devam etti.

Türk futbolunun gelişmesi için teknik ekip, yönetici ve futbolcuların, hakem kararlarını kameralar önünde yorumlamasını doğru bulmadıklarını kaydetti. Bu durumun önüne geçmek içinde federasyonun somut adımlar atması gerektiğini söyledi.

Benzer Haberler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı