Fikret Orman’a Sevgi Seli!

Geçtiğimiz günlerde görevi bırakacağını açıklayan Fikret Orman bugün 11:00'da yapılacak toplantı için Vodafone Arena'ya geldi.

Geçtiğimiz günlerde görevi bırakacağını açıklayan Fikret Orman bugün 11:00’da yapılacak toplantı için Vodafone Arena’ya geldi. Ayrılık konusunda yol haritası bugün yapılacak toplantıda çizilecek. Fikret Orman Vodafone Arena’ya geldiğinde kulüp çalışanları tarafından sevgi seli ile karşılandı. Orman, olağanüstü kongre kararı alırsa görevi İkinci Başkan Serdal Adalı devralacak. Başkan istifa ederse yetki Divan Kurulu Başkanı Tevfik Yamantürk’e geçecek. Her ihtimalde de süreci yürütecek isim, kulübü 30 gün içinde seçime götürecek.


Fikret Orman görevi bıraktığını açıklamış ve şu ifadeleri kullanmıştı; Fikret Orman: “Mevcudiyetimin Beşiktaş’a zarar verdiğini görüyorum. Şu andaki negatif hava çoğunlukla benim üzerimden yürüyor. Ben bu işe Beşiktaş menfaatleri, Beşiktaş aşkı ve hizmet için girdim. Bunları da iyi yaptığımı düşünüyorum. Yönetim kurulunu olağanüstü toplayacağım. Beşiktaş’taki sürecimi tamamlıyorum. Bundan sonraki süreci seçime kadar divan mı götürecek, yoksa olağanüstü genel kurul kararı alıp ona göre mi devam edeceğiz, buna karar vereceğim” demişti.

“BAŞKAN BİZİ BIRAKMA”

Dün toplanması gereken yönetim kurulu, yaşanan erteleme sonrasında bugün 11.00’de Vodafone Park’ta gerçekleşti. Görevi bırakma kararı alan Beşiktaş Başkanı Fikret Orman, Vodafone Park önünde kulüp çalışanları tarafından sevgi seliyle karşılandı. Kulüp çalışanları, “Böyle ayrılık olmaz”, “Başkan bizi bırakma” gibi pankartlar açtı. Araçtan indiği anda alkışlarla karşılanan Orman, yoğun ilgi ile karşılandı. Bazı kulüp çalışanları Fikret Orman’a sarılarak gözyaşlarını tutamadı.

“HİÇBİR KULÜP BAŞKANINA YAPILMAYAN BANA YAPILDI”

Beşiktaş Başkanı Fikret Orman, stada girişte desteğe gelen bir grup taraftarın ‘Bizi bırakma başkan’ sözlerine “Hiçbir kulüpte hiçbir başkana yapılmayan bana yapıldı.” sözleriyle karşılık verdi. Daha sonra da toplantının yapılacağı bölüme gitti.


Benzer Haberler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu
Kapalı