FİFA Gecesinde Nusret Show! Messi, Mourinho Sırada Bekledi

FIFA'nın yılın en iyilerini seçtiği geceye davetli olarak katılan dünyaca ünlü kasap Nusret Gökçe Messi, Eto ve Ronaldo gibi yıldızları sıraya dizdi.

FIFA’nın düzenlediği ve 2019 yılının en iyilerinin seçildiği özel geceye davet edilen Nusr-et Steak House’un  sahibi Nusret Gökçe, dünyaca ünlü yıldızların yoğun ilgisiyle karşılaştı. Adeta gecenin yıldızı olan Nusret Gökçe, Messi de dahil olmak üzere bütün isimlerin takibi altındaydı.


NUSRET’E MORUİNHO’LU MESSİ’Lİ PİRLO’LU KARŞILAMA

FIFA’nın 2019’un en iyilerini seçtiği gecede özel davetli olarak törene katılan Nusret Gökçe, futbol dünyasının en önemli isimlerinin ilgi odağıydı. Jose Mourinho, Fabio Capello gibi teknik adamlar ile Messi, Eto’o, Brezilyalı Ronaldo, Pirlo, Roberto Carles Mbappe gibi isimlerin fotoğraf çekilmek için sıraya girdiği dünyaca ünlü Türk kasap Nusret Gökçe hiçbir futbolcu hayranını kırmadı ve hepsiyle tek tek fotoğraf çekildi.

Yoğun ilgiden memnun olduğunu söyleyen Nusret Gökçe, ödül töreni sonunda da ünlü isimlerle sohbet ettikten sonra özel aracıyla törenin yapıldığı İtalya’nın Milano kentindeki La Scala Tiyatrosu’ndan ayrıldı.

Benzer Haberler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu
Kapalı