FETÖ’cü Zekeriya Öz’e Almanya’da Türk gencinden dayak!

Almanya'da bir restoranda giden firari Zekeriya Öz, burada bir Türk genciyle karşılaştı. Zekeriya Öz'e 'Utanmadan burada geziyorsun' diyerek saldıran Türk genci Öz'ün burnundan kan gelene kadar yumruklamaya devam etti.
Takip et
FETÖ’cü Zekeriya Öz’e Almanya’da Türk gencinden dayak!
  • Yazdir
  • Arttir - Azalt
  • Yorum 0

Eski savcı firari Zekeriya Öz ile Almanya’da bir restoranda karşılaşan Türk vatandaşı “utanmadan burada geziyorsun” diye Öz’ü yumrukladı. Burnu kanayan Öz’ün münakaşa çıkarmadan başka bir mekana doğru gitti.

Hain 15 Temmuz darbe girişiminin sonrasında Türkiye’den kaçan FETÖ’cü kumpasçı eski savcı Zekeriya Öz’ün Almanya Speyer şehrinde lüks bir yaşam yaşadığı ortaya çıkmıştı…

Almanya’nın koruyup kolladığı, NATO ve ABD’nin Almanya’daki üslerini açtığı FETÖ, Türkiye’deki kaynakları kesilince Avrupa’da sarsılmaya başladı. Özellikle Almanya’da her kesim Türk’ten FETÖ’ye karşı büyük bir tepki ve nefret var.

Sözcü’den Ali Gülen’in haberine göre; Zekeriya Öz’ün Almanya Mannheim’da bir restoranda bir Türk tarafından dayak yediği öne sürüldü. Meydana yakın bir restorana yanındaki iki işadamı ve iki koruma ile giren Öz’ü tanıyan kişi, “Utanmadan buralarda geziyor musun?” diyerek sorup FETÖ’cü savcıyı yumrukladığı öğrenildi.

Zekeriya Öz’ün en son görülüp dayak yediği yer Mannheim’da meydana yakın bir restoran… FETÖ’cü Öz artık kılık değiştirmeye başladı.

Tartışmadan gitti

Burnu kanayan Öz’ün münakaşa çıkarmadan başka bir mekana doğru yöneldiği bilgisi geldi. Speyer’e yakın kent olan Mannheim’daki öbür restoranda cam kenarında Öz’le oturan 4 kişilik FETÖ’cü ekip kamera tarafından görüntülendi. Öz’ün, bu olaydan sonra sık sık tipini değiştirdiği, fazla dışarı çıkmamaya özen gösterdiği öğrenildi.

Oldukça zayıflamış ve keçi sakal bırakmış.

Bu arada Zekeriya Öz’le buluşan ve Mannheim, Ludwigshafen çevresinde etkili olan FETÖ’cü iş insanları, seri iflaslara uğramaya başladı. Türkiye’den getirilen kaynaklarla kurulan ya da yurt dışında örgüt destekli büyüyen üç büyük şirket sallantıya girdi. Artık destek ve kaynak bulamayan bu FETÖ’cü iş insanlarının Türkiye’deki mal varlıkları ve fabrikalarına da el konulmuştu.

Benzer Haberler
Yorum Yap
Yorumlar (0)
Henuz hic yorum yapilmamis, ilk siz yapin.