FETÖ Firarisi Hakan Şükür’den F.Bahçe-Alanyaspor Maçı Yorumu

Fenerbahçe yönetimi, Alanyaspor maçında yaşanan bir pozisyonda, TFF'ye kural ihlali var gerekçesiyle başvuru yaptı. Hakan Şükür bu pozisyonu yorumladı.

Süper Lig’in dördüncü haftasında oynanan ve Alanyaspor’un 3-1 üstünlüğü ile sonuçlanan maçın yankıları sürüyor. Fenerbahçe yönetimi yedikleri iki golde kural ihlali var gerekçesi ile TFF’ye maçın tekrar edilmesi için başvuru yaptı.

Bu başvuru spor kamuoyunda çok ses getirdi. Birçok yorumcu ve spor insanı pozisyonu değerlendirdi ve tartıştı. Bu değerlendirmelerden biri ise eski Galatasaraylı futbolcu olan FETÖ firarisi Hakan Şükür’den geldi. Hakan Şükür kural hatasından itiraz edilemeyeceğini belki hakem hatasından dolayı itiraz edilebileceğini dile getirdi. Cisse’nin golünde hakem hatası olmadığını düşündüğünü ama itiraz edilecekse sadece bu konu üzerinden itiraz edilebilir dedi.

“KOMEDİ OLUR”

FETÖ firarisi Hakan Şükür pozisyonun VAR ile kontrol edilerek doğru karar verildiğini söyledi. Cisse’nin pozisyonunda kural hatası olacağını düşünmek komedi olur dedi. Bu yorum birçok insan tarafından eleştirildi. Yorumcu Turgay Demir de Şükür’ü eleştirenler arasında.

Benzer Haberler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu
Kapalı