Festivale Sahip Çık

Milyonfest'in Eskişehir'de yapacağı festivalin, Tepebaşı Kaymakamı Dr. Erdinç Yılmaz'ın olumsuz görüş belirtmesi sebebiyle yapılamaz hale geldiği belirtildi.

Son yıllarda Türkiye’nin dört bir yanında ‘Milyonfest’ tarafından düzenlenen festivaller, müzik severler tarafından yoğun ilgi ile takip ediliyor. Bunlardan bir tanesi de Eskişehir’de gerçekleşecekti fakat Tepebaşı Kaymakamı’nın olumsuz görüşü nedeniyle yapılamaz hale geldiği bildirildi. Bugün başlaması gereken festivalin durumu belirsizliğini koruyor.

Milyonfest tarafından yapılan açıklamada, Tepebaşı Belediyesi’nin olumlu raporunun valiliğe iletildiği belirtildi. Trafik sorununun emniyet güçleri tarafından çözüm üretebileceğine şüphe duymadıklarını belirten Milyonfest yetkilileri, çevre okullardaki eğitimin de sekteye uğramayacağına dair muvafakatnameleri de valiliğe ilettiklerini açıkladı.

Festivale Sahip Çık

Bu duruma birçok sanatçı ve ünlü isim de tepki gösterdi ve paylaşımlarda bulundu. Paylaşımda bulunan sanatçılar, paylaşımlarını ‘Festivale Sahip Çık’ hashtagi altında yaptı.

Festivale Sahip Çık

Festivale Sahip Çık

Festivale Sahip Çık

Festivale Sahip Çık

Festivale Sahip Çık

Sungur videosu yayınlandı, teröristlerin korkulu rüyası olacak!

Benzer Haberler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu
Kapalı