Fernando Muslera’nın Max Kruse’ye Attığı Uçan Tekme

Fernando Muslera, Galatasaray ile Fenerbahçe arasındaki derbi karşılaşmasında Max Kruse'ye attığı uçan tekme ile gündeme oturdu.

Galatasaray ile Fenerbahçe arasında Cumartesi günü oynana derbi karşılaşmasında iki takım da 3 puanın sahibi olamamıştı. Karşılaşma 0-0’lık beraberlikle sonuçlanırken, maçın ardından tartışmalı pozisyonlar konuşulmaya halen devam ediyor.


Galatasaray’ın tecrübeli file bekçisi Fernando Muslera ise başlı başına gündeme oturmuş durumda. Muslera, Fenerbahçe’li Max Kruse’ye atılan uzun topa müdahale etmek isterken kimilerine göre “Uçan tekme” sayılabilecek bir harekete imza atmıştı.

KENDİSİNİ YERE ATMADI

Sosyal medyada gündeme oturan pozisyon, kimilerine göre penaltı olarak değerlendirilirken, kimileri de Muslera’nın ayağını geriye doğru çektiğini ve penaltıya sebep olacak bir hareket yapmadığını iddia etti. Sosyal medyada çokça konuşulan pozisyonun görüntüleri Galatasaraylılar ile Fenerbahçelileri birbirine düşürdü. Öte yandan, Alman futbolcunun yaşanan pozisyonda kendisini yere atmaması, tüm Türkiye’nin takdirini kazanmasına sebep oldu.

Elon Musk'tan yüzen araba

Benzer Haberler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu
Kapalı