Feridun Kunak öldü mü? Feridun Kunak canlı yayında kalp krizi mi geçirdi?

Feridun Kunak canlı yayında kalp krizi geçirdiği iddialarıyla sosyal medyayı hareketlendirdi. Bu sebeple ünlü ismin hayranları Feridun Kunak öldü mü sorusunu araştırmaya başladı. Sevilen kişiliği ve sempatik halleriyle milyonların dikkatini çeken, Feridun Kunak öldü mü?
Takip et
Feridun Kunak öldü mü? Feridun Kunak canlı yayında kalp krizi mi geçirdi?
  • Yazdir
  • Arttir - Azalt
  • Yorum 0

Sevilen kişiliği ve sempatik halleriyle hastalıklara alternatif çözüm getiren Feridun Kunak öldü mü sorusuyla gündemde. Aslen Kırım Türklerinden olan ailesi Eskişehir’den Ankara’ya gelip yerleşmişler. Ankara’da Kaleiçi, Cebeci, Aydınlıkevler’de yaşamıştır. İlk, orta ve lise eğitimini Ankara’da tamamlayan Kunak, Ege Üniversitesi Tıp Fakültesi’nden mezun olmuştur. Peki, Feridun Kunak öldü mü? İşte, Feridun Kunak öldü mü sorusunun detaylı yanıtı…

Feridun Kunak kimdir?

Feridun Kunak, 1950 yılında Ankara’da dünyaya gelmiştir. İlk, orta ve lise eğitimini Ankara’da tamamlayan Kunak, Ege Üniversitesi Tıp Fakültesi’nden mezun olmuştur. Bursa Mustafa Kemalpaşa Hükümet Tabipliği, Van Erciş Devlet Hastanesinde Başhekimlik, Gazi Üniversitesi Tıp Fakültesi acil bölüm sorumlusu, Gazi Üniversitesi Ortopedi ve Travmatoloji Bölümü, Belediye hastanesinde Ortopedi ve Travmatoloji Uzmanı, 1992-2009 Sağlık Bakanlığı Ankara Gazi Devlet Hastanesinde Ortopedi ve Travmatoloji Uzmanı olarak görev yapmıştır. Eğitimini tamamladıktan sonra belli bir süre devlet hastanelerinde ve özel muayenehanelerinde hizmet sağlayarak görevini başarılı bir şekilde icra eden Feridun Kunak, zaman içerisinde kendisini daha da geliştirmiş ve bu anlamda tanınan isimlerden birisi olmayı da başarmıştır.

Feridun Kunak öldü mü?

Bu tanınırlığı, zaman içerisinde Feridun Kunak için televizyon kanallarının kapısını açtı ve zaman içerisinde kendi ismi ile programlar yaparak ya da çeşitli sağlık programlarına katılarak ülkemizin en çok tanınan doktorlarından birisi olarak da dikkatleri çekmeyi başarmıştır. Canlı yayında kalp krizi geçirdiği yönündeki haberlere ise ‘’Can kardeşlerim canım kardeşlerim ölüm anında ve sonrasında yaşananlar neler bunları gösterebilmek için size taklit yaptık.’’ açıklamasında bulundu.

Benzer Haberler
Yorum Yap
Yorumlar (0)
Henuz hic yorum yapilmamis, ilk siz yapin.