adplus-dvertising

Feridun Düzağaç’tan gözaltı morlukları için “dayak yedim” dedi!

Önceki gün yurt dışında eğitim gören kızıyla bir mekandan çıkarken görüntülenen Feridun Düzağaç’ın gözaltındaki morluklar korkuttu. Muhabirlerin ısrarı soruları üstüne “Dayak yedim” diyerek espri yapan şarkıcının gözaltı torbalarını aldırdığı öğrenildi.
Takip et
Feridun Düzağaç’tan gözaltı morlukları için “dayak yedim” dedi!
  • Yazdir
  • Arttir - Azalt
  • Yorum 0

Feridun Düzağaç, önceki gün Londra‘da mimarlık eğitimi alan kızı Tuya Naz Düzağaç ile Arnavutköy’deki bir mekanda kahvaltı yaptı. Pandemi sebebiyle uzak kaldığı sahneleri özlediğini belirten şarkıcı, “Ama bu süreçte konser yapamıyoruz diyerek serzenişte bulunamayacağım. İnsanlar ölürken konserleri düşünemeyeceğim” şeklinde konuştu.

GÖZALTLARINDAN OPERASYON GEÇİRDİM

Objektiflere kızı Tuya Naz Düzağaç ile poz veren Feridun Düzağaç, göz altlarında oluşan morluklarla dikkat çekti. Şarkıcı, muhabirlerin soruları üstüne “Dayak yedim” diyerek espri yaptı. Bir operasyon geçirdiğini söyleyen, fakat konu ile ilgili ayrıntı vermeyen Düzağaç’ın göz altı torbalarını aldırdığı öğrenildi.

Feridun Düzağaç’tan gözaltı morlukları için “dayak yedim” dedi!Feridun Düzağaç’tan gözaltı morlukları için “dayak yedim” dedi!Feridun Düzağaç’tan gözaltı morlukları için “dayak yedim” dedi!

Benzer Haberler
Yorum Yap
Yorumlar (0)
Henuz hic yorum yapilmamis, ilk siz yapin.