Ferhat Tunç kimdir, Öldürüldü mü? Süleyman Soylu duyurdu!

İçişleri Bakanı Süleyman Soylu Twitter adresinden PKK’nın sözde Gap-Rıha Eyalet Sorumlusu Rubar kod isimli Ferhat Tunç adlı teröristin ölü olarak ele geçirildiğini açıkladı.
Takip et
Ferhat Tunç kimdir, Öldürüldü mü? Süleyman Soylu duyurdu!
  • Yazdir
  • Arttir - Azalt
  • Yorum 0

Ferhat Tunç öldürüldü mü? Terör örgütü PKK’ya darbe üstüne darbe vurulmaya devam ediliyor. İHA ve SİHA’ların gördüğü yerde indirdiği vatan haini teröristlerin bir bir leşleri seriliyor. Bakan Soylu’nun son dakika duyurusuna göre, PKK’nın sözde Gap-Rıha Eyalet Sorumlusu, Rubar (K) Ferhat Tunç’un turuncu torbaya konulduğunu söyledi.

Ferhat Tunç kimdir, Öldürüldü mü? Süleyman Soylu duyurdu!

İçişleri Bakanı Süleyman Soylu yaptığı son dakika açıklamasında, PKK’nın sözde Gap-Rıha Eyalet Sorumlusu, Rubar (K) Ferhat Tunç’un Emniyet Genel Müdürlüğü, İstihbarat, Havacılık ve PÖH ekiplerinin operasyonu ile ölü geçirildiğini bildirdi.

Öte yandan geçtiğimiz günlerde MİT, Irak’ın kuzeyinde düzenlediği operasyonda, 2 terör örgütü PKK/KCK mensubunu etkisiz hale getirdi. Güvenlik kaynaklarından edinilen bilgiye göre, teröristlerin, PKK/KCK’nın şehir yapılanması YPS mensupları “Gelhat” kod adlı Renas Ermeğan ve “Merhas” kod adlı Nevzat Durmuş olduğu tespit edildi.

Benzer Haberler
Yorum Yap
Yorumlar (0)
Henuz hic yorum yapilmamis, ilk siz yapin.