Ferhat Göçer’in Gafları, Burcu Kıratlı’yı Sinirlendirdi

Sinan Akçıl ile bir düğünde birlikte sahneye çıkan Ferhat Göçer, yaptığı gaflarla düğüne damga vurdu.

Ferhat Göçer dün akşam dünya evine giren Can Tantıyar’ın oğlu Anılcan Tanrıyar’ın düğününde Sinan Akçıl ile birlikte sahneye çıktı. Sahneden “Kızım” şarkısını seslendiren Göçer, şarkının ardından söylediği sözlerle Akçıl’ın eşi Burcu Kıratlı’yı sinirlendirdi.

Kanal D’de yayınlanan 2.sayfa programında yer alan habere göre, Ferhat Göçer sahnede “Kızım” şarkısını seslendirdikten sonra Akçıl’a dönerek şarkının hikayesine anlatmaya başladı. Sinan Akçıl’a gittiği bir gün Hadise’nin de orada olduğunu ve kendisine kapıyı açtığı sırada Hadise’nin ağladığını gördüğünü ifade eden Göçer, Akçıl’ın Hadise’ye duygusal şarkı yazdığı için ağladığını söyledi.

KIRATLI MASAYI TERK ETTİ

Daha sonra “Biri Bana Gelsin” şarkısı seslendiren Göçer, bu şarkının da Akçıl tarafından İzel’e yazıldığını söyledi. Bu sözlerin ardından masada oturan Akçıl’ın eşi Burcu Kıratlı, Göçer’in sözlerine sinirlenerek masayı terk etti. Durumu kurtarmaya çalışan Akçıl, “Ben bu hayatta en güzel şarkıları biricik eşime söylüyorum.” dedi. Eşinin masada olmadığını fark eden Akçıl, eşi Kıratlı’yı dostları ile ikna ederek düğüne geri döndü.

Ferhat Göçer’in Gafları, Burcu Kıratlı’yı Sinirlendirdi

Benzer Haberler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı