Ferdi Tayfur’un Kızı 2. Kez Boşandı

Ferdi Tayfur’un Necla Nazır ile evliliğinden olan tek kızı Tuğçe Tayfur ikinci evliliğini de noktalama kararı aldı. Ferdi Tayfur’un kendisi gibi ses sanatçısı olan kızı geçtiğimiz günlerde bir eşi Tanner Hüsamettin Gates’ten boşandı.
Gates, Tayfur’a çocukları Feni için aylık 1500 Dolar nafaka ödeyecek.

Ferdi Tayfur ve Necla Nazır çiftinin evliliklerinden olan ve tek çocukları olan Tuğçe Tayfur, geçtiğimiz günlerde eşi, Tanner Hüsamettin Gates’den boşandı. Anlaşmalı olarak ayrıldıkları öğrenen çiftin, Feni adında bir de çocukları var.

GATES, AYLIK 1500 DOLAR NAFAKA ÖDEYECEK

Tanner Hüsamettin Gates’,n mahkemede, ”Davalı, Tuğçe Tayfur ile aramızda aile huzurunun sağlanması için gerekli ortam kaybolmuştur. Müşterek çocuğun bakımında şahsi ilişki kurularak, boşanma işleminin gerçekleşmesini talep ediyorum.” ifadelerini kullandı.

Mahkemenin aldığı karar çerçevesinde Gates’in, çocukları Feni için aylık 1000 dolar nafaka ödemesine ve bu rakamın, ilkokula başladıktan sonra 1500 dolara çıkmasına hükmedildi.

Çift bundan 7 yıl önce evlenmişti. Amerika Birleşik Devletleri’nde tanışan çiftin çocukları Feni’nin velayeti de anne Tuğçe Tayfur’a verildi. Davada baba Gates’in, müşterek çocukla ilişki kurmasına müsaade edildi. Gates, yaşamına ABD’de devam ediyor.

Benzer Haberler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı