adplus-dvertising

Fenomen yarışmacı Nihal Candan hayatını eleştirenlere sert cevap verdi!

İşte Benim Stilim ve Survivor yarışmalarıyla popülerleşen Nihal Candan yaşadığı zor günleri atlattı. Bebek’te yeni bir işletme açan fenomen yarışmacı sosyal medya üzerinden hayat tarzıyla sık sık eleştiriliyor. Yapılan eleştirileri umursamadığını dile getiren Candan Instagram hesabından açıklama yapmayı ihmal etmedi.
Takip et
Fenomen yarışmacı Nihal Candan hayatını eleştirenlere sert cevap verdi!
  • Yazdir
  • Arttir - Azalt
  • Yorum 0

Geçtiğimiz aylarda Nihal Candan’ın sevgilisi Hakan Boy’un yüksek bir binanın terasından düşerek hastaneye kaldırılması gündeme gelmişti. Hastanede yaşam mücadelesi veren Hakan Boy’un evli olduğunun ortaya çıkmasından sonra fenomen yarışmacı eleştiri oklarının hedefi olmuştu. Yarışma programlarıyla ünlenen Nihal Candan evli ve çocuk sahibi eski sevgilisinin yoğun bakımda olduğu süreçte eleştirilere cevap vermek için Seren Serengil ile Arto’nun sunduğu Söylemezsem Olmaz programına konuk olmuştu. Canlı yayında gözyaşlarına boğulan Nihal Candan’ın yaptığı itiraflar izleyenleri şoke etmişti. Fenomen yarışmacı zor günlerini atlattı ve hayatına istediği gibi devam edeceğini duyurdu.

‘BENİM EN İYİ DOSTUM BENİM’

Fenomen yarışmacı Nihal Candan hayatını eleştirenlere sert cevap verdi!

Bebek’te açtığı mekanında pembe kıyafetiyle poz veren Nihal Candan sosyal medya hesabından yeni bir açıklamaya imza attı. Yasak ilişki söylemleriyle gündeme gelen feneomen yarışmacı fotoğrafına, “Kendi bildiğim gibi yaşamakta fayda var. Benim en iyi dostum, benim. Bu yüzden kendimi mutlu etmeliyim başkalarını değil. Bunun yeni farkına varabilmem… Teşekkürler” notunu düştü.

Benzer Haberler
Yorum Yap
Yorumlar (0)
Henuz hic yorum yapilmamis, ilk siz yapin.