Fenomen Gelin Adayı Hanife Gürdal Takipçisini İfşa Etti

Katıldığı evlilik programı ile adından söz ettiren Hanife Gürdal, takipçisinin "Sen kapalı değil miydin?" diyerek küfür eden takipçisini ifşa etti.

Yasaklanmadan önceki döneme damgasını vuran evlilik programlarından birinde adını duyuran Hanife Gürdal, daha sonra başörtüsünü çıkartarak gündeme geldi. Bu kararından sonra takipçilerinin bir kısma Gürdal’ı eleştirdi. Bir takipçisinin kendisine bu konu hakkında “Sen kapalı değil miydin?” diyerek kendisine küfür eden takipçisini ifşa eden Hanife, takipçisini ifşa etti ve çektiği video ile tükürerek tepki gösterdi.


Gürdal yaptığı açıklamada, “Şimdi paylaştığımız videoda da neden tanımadığımız birine saçma sapan küfür ederiz onu gördük. Kendisi 52 bin fake takipçisi ile prim kasmaya çalışmış belli ki. ‘Bak ben bunu bunu dersem Hanife kavga eder benimle. O Hanife benimle kavga ederse beni adam yerine koymuş olacak’ demiş. ‘İnsanlar da beni adam zannedecek’ demiş. Bakalım fotoğrafta paylaştığım kişiyi adam zannettik mi arkadaşlar?” ifadelerini kullandı ve telefonun ekranına tükürdü.

“ANNEMİ VEKİL TAYİN EDİYORUM”

Kendisine küfür eden kişi hakkında şikayetçi olmak için mahkemeye giderken de video çeken Hanife Gürdal, ” Bundan sonra annemi vekil tayin ediyorum. Annem daha çok sinirleniyor böyle şeylere. Şimdi notere gidiyorum anneme vekalet vermeye. Bunda sonra canlı yayın yaptığımda bana küfür eden, mahrem yerlerini yollayan, hakkımda olup olmadık şeyler konuşanları tutacağız. Hakkında şikayette bulunacağız. Cesareti olan istediği kadar konuşabilir. Hodri meydan. Burası dingonun ahırı değil, burası benim Instagram hesabım. O yüzden her gelen eşek oraya buraya debelenemez. Tanınıyorum, topluma mal oldum diye böyle şeyler yapmaya kimsenin hakkı yok” dedi.

Sungur videosu yayınlandı, teröristlerin korkulu rüyası olacak!

Benzer Haberler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu
Kapalı