Fenerli Yıldızın İkizi, Beşiktaş’a Transfer Oluyor!

Yeni sezonda iddialı bir takım kurmak için kolları sıvayan Abdullah Avcı, Beşiktaşlı yöneticilerden Altınordu'nun genç yeteneği Kerim Alıcı'nın alınmasını istedi.

Ezeli rakiplerinin transfer bombalarını tek tek patlatması üzerine sessizliğini koruyan Beşiktaş, gelecek vadeden genç yeteneklere yöneldi. Yaşadığı mali kriz nedeniyle sıkıntı yaşayan siyah-beyazlı yöneticiler, Türkiye’de futbolcu fabrikası olarak bilinen Altınordu’dan Fenerbahçeli Barış Alıcı’nın ikizi Kerim Alıcı’yı listeye aldı.


Abdullah Avcı önderliğinde yeni sezon için çalışmalarına tam gaz devam eden Beşiktaş’ta hareketli saatler yaşanıyor. Transferde ince eleyip sık dokuyan siyah-beyazlı yöneticiler, Avcı’nın direktifleri doğrultusunda hareket ederek nokta atışı yapmak istiyor. Bu sezon daha çok genç isimlere yönelmesi beklenen Beşiktaş’ta ilk hedef Fenerbahçeli Barış Alıcı’nın ikizi Kerim Alıcı. Başarılı bir sezon geçiren Kerim için siyah-beyazlı yöneticilerin teklifini sunduğu ve Altınordulu yöneticilerden cevap beklediği öğrenildi.

KARTAL, GENÇLERE YATIRIM YAPACAK

Daha önce transfer ettiği genç isimleri parlatarak Avrupa takımlarına satan Beşiktaş’ın Kerim’den de bu noktada faydalanmayı düşünüyor. Son olarak genç yıldızı Dorukhan Toköz’ü iyi bir bonservis bedeliyle Udinese’ye sattığı konuşulan Kartal, bu transferden elde edeceği gelirle gençlere daha fazla yatırım yaparak geleceğini garanti altına alacak. Kerim Alıcı’nın siyah beyazlı forma altında nasıl bir performans göstereceği herkes tarafından merak ediliyor.

Sungur videosu yayınlandı, teröristlerin korkulu rüyası olacak!

Benzer Haberler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu
Kapalı