adplus-dvertising

Fenerbahçe’ye yeni iş ortağı

7 Eylül 2022, 15:09 tarihinde eklendi
Fenerbahçe, koşullu taraftar destek platformu FanSupport ile iş birliği anlaşması imzaladı. Fenerbahçe Genel Sekreteri Burak Kızılhan iş birliği anlaşması ile alakalı “Fenerbahçe’nin en büyük destekçisi taraftarların yoğun alaka göstereceğine inancım tam” şeklinde konuştu.
Takip et
Fenerbahçe’ye yeni iş ortağı
  • Yazdir
  • Arttir - Azalt
  • Yorum 0

Fenerbahçe, koşullu taraftar destek platformu olan FanSupport ile gerçekleştirilen basın toplantısı ile iş birliği anlaşması imzaladı. Anlaşmaya göre Fenerbahçeli taraftarlar takıma koşullu bağışta bulunabilecek. Ülker Stadı’nda yapılan basın toplantısına Fenerbahçe Genel Sekreteri Burak Kızılhan ve FanSupport Genel Koordinatörü Mehmet Özdemir katıldı.

İlk olarak açıklamalarda bulunan Burak Kızılhan, yeni nesil projelere yenisini eklediklerini dile getirerek, “Söylediğimiz gibi göreve geldiğimizden beri sürdürülebilir gelir kaynaklarına ulaşması için yeni nesil projeler içindeydik. Helpsteps, mobiloyun gibi birçok proje ile geleneksel gelir dışında bu projelerle taraftarların kulübümüze yakın olmalarını sağladık. Kulübe destek olmalarını sağlamış olduk. Bugün de yeni nesil projelere yenisini eklemiş olduk. Bu projeyle Fenerbahçe olarak bir ilke imza atmış olacağız. Kısa süre içerisinde FanSupport ile hem genel başarı desteğinde hem de müsabaka özelinde destek olabilecekler. Fenerbahçe taraftarlarımızın tribünlerdeki sonsuz desteği ile sahada kazanırken FanSupport ile kazanç elde edeceğiz. Uygulama aktif olduğunda bilgilendirmeyi yapıyor olacağız. Fenerbahçe’nin en büyük destekçisi taraftarların yoğun alaka göstereceğine inancım tam” dedi.

“Hedeflerimizi tamamen tutturduğumuzu söylersem doğru olmaz”

Gelir yaratmak için yeni projeleri sarı-lacivertli kulübe kazandıracaklarını aktaran Burak Kızılhan, hedeflerini henüz tutturamadıklarını söyleyerek, “Fenerbahçe özelinde değil Türk sporundaki tüm kulüplerin ciddi finansal sıkıntı içinde olduğunu biliyoruz. Maalesef daha iyi günlere gideceğimize kötü günlere gidiyoruz. Bazı gelirlerin sürdürülebilir olması gerekir. Göreve geldiğimiz günden beri hep birlikte değişik farklı gelir kalemleri yaratmaya çalışıyoruz. Futbol takımı özelinde masraflar iki kat artmış vaziyette. Uçak olsun deplasman olsun. Bizim devamlı yeni projeler kazandırmamız gerekir. Hedeflerimizi tamamen tutturduğumuzu söylersem doğru olmaz. 10 ayda 4-5 projemiz daha var. Önümüzdeki sezon öbür projelerimizi imzalayacağız. Gelir arttırmak için her şeyi yapacağız” değerlendirmesini yaptı.

Mehmet Özdemir: “Taraftarların kulüplerine başarı kazanç odaklı destek olacağını vurgulamak istiyorum”

FanSupport Genel Koordinatörü Mehmet Özdemir de başarı kazanç odaklı hizmet verdiklerini ifade ederek, “Türkiye’de ciddi bir çalışma ile başta Cumhurbaşkanı Yatırım Ofisi, alakalı bakanlıklar, Türkiye Futbol Federasyonu’nun destekleriyle projeyi geliştirdik. UEFA, FIFA ve Avrupa Kulüpler Birliği nezdinde çalışmalarımızı hızlandırdık. Bu çalışmalarda Avrupa Kulüpler Birliği yönetim kurulu mensubu Ali Koç’un vizyonu ve projeyi benimsemesiyle Türkiye’de kulüpler birliği ile italya ve ispanyada kulüp görüşmeleri ekledik. Fenerbahçe ve Türkiye’de platforma dahil olacak öbür kulüplerle İspanya’da faaliyetlerimize hız verdik. Atletico Madrid, Barcelona gibi kulüplerle görüşmelerimiz devam ediyor. Özellikle taraftarlarımızın kendi kulüplerini başarı kazanç odaklı destek olacağını vurgulamak istiyorum. Futbol dışında bütün spor müsabakalarını içine katacak olduğumuzdan sporun birleştirici kuvveti ile başarı kazanç odaklı destek verecekler” diyerek konuştu. Özdemir, 5 kıtada 65 spor dalında hizmet odaklı teknoloji şirketi olarak hizmet verdiklerini sözlerine ekledi.

Benzer Haberler
Yorum Yap
Yorumlar (0)
Henuz hic yorum yapilmamis, ilk siz yapin.