adplus-dvertising

Fenerbahçe’den MHK açıklaması: ‘Sorumluluk herkesindir!’

Fenerbahçe, 8 Mart’ta görevine son verilen hakemler ve Türkiye Futbol Federasyonu Başkanı’nın istifasına karşın Merkez Hakem Kurulu’nun görevine devam etmesine yönelik açıklama yaparak, “Sorumluluk herkesindir. Bu ayıp hepimizindir!” ifadelerine yer verildi.
Takip et
Fenerbahçe’den MHK açıklaması: ‘Sorumluluk herkesindir!’
  • Yazdir
  • Arttir - Azalt
  • Yorum 0

Sarı-lacivertlilerin resmi internet sitesinden yapılan açıklamada, “Türkiye Futbol Federasyonu tarafından Süper Lig’de görev alan 13 hakemin görevine son verildiği 8 Mart 2022 tarihinde açıklanmıştı. O günden bugüne geçen 36 günde; garip hakem atamalarına, artan hakem hatalarına, kural hatalarına, kulüplerin açıklama ve tepkilerine, Tahkim Kurulu’nun verdiği karara ve Türkiye Futbol Federasyonu Başkanı’nın istifasına karşın; Merkez Hakem Kurulu hiçbir şey olmamışçasına, bütün bu kaos yaşanmamışçasına görevine devam etmektedir.

Sorumluluk, yalnızca Türk futbolunun içerisinde bulunduğu paradokslara karşın istifa etmeyen MHK’nın değil; bunu sorgulamayan, yaşananları reddetmeyen, takip etmeyen, ‘nasıl?’ diyerek sormayan herkesindir! Bu ayıp hepimizindir!” dendi.

Benzer Haberler
Yorum Yap
Yorumlar (0)
Henuz hic yorum yapilmamis, ilk siz yapin.